Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket vegyem ><? És mi az...

Melyiket vegyem ><? És mi az a CUDA proci mit befolyásol?

Figyelt kérdés

hardverker.hu/catalog.php?product_id=410338

hardverker.hu/catalog.php?product_id=414290



2013. aug. 21. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
HD7790 erősebb.
2013. aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jó más is mondja erősebb :D köszi a választ de a CUDA mire valo , és mind1 melyik gyártó 7790 esét veszem?
2013. aug. 21. 19:22
 3/11 anonim ***** válasza:
A CUDA akkor jön jól ha sokat konvertálsz a gépeddel de akkor rettentő nagy segitség a processzorodnak! A HD 7790 tényleg erősebb, de csak akkor éri meg ha tényleg csak játékra használnád!
2013. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A CUDA egy zárt forráskódú SDK az nV-től amitől egyre nagyobb szeletet harap el az OpenCL(teljesen nyílt rendszer amit mára kb minden támogat, nV-nél lehetnek még gondok, de ezt simán foghatjuk arra, hogy a cuda az övék és compute-ban az AMD jelenlegi architektúrája(GCN) az övét agyonveri(kepler))
2013. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az OpenCL ne ez vicces... azt se tudom hány éve szajkózzák már ezt... de valahogy még mindig a CUDA a nyerő.
2013. aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A zárt rendszernek mindig meg van a maga hátránya, gyártó only. Ez OpenCL-el aligha, a szoftvergyártó alól a szerver gyártó nem tudja kihúzni a talajt egy olyan felületnél amit kb minden támogat. Jó példa erre az adobe, annak idején mekkora cuda onlyság volt ott, és nézzük meg most.

Az nV se csinált ebből nagy ügyet, Fermiig milyen szépen is támogatta az OpenCL-lt, nekik így mindegy volt ki miben ír(a fermi ilyen szempontból verti is a terascale-t), a gondja most, hogy a kepler közelében sincs annak amit a GCN tud itt.

2013. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
szoval ha video konvertálás vagy rendereléshez jol jön a Cuda?
2013. aug. 21. 20:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen videókonvertáláshoz csak is az nVidia jön jól a CUDA magjaival! Az előttem hozzászólóról pedig csak sugárzik az AMD fanatizmus... és nyithatunk erről vitát nekem nyolc csak kedves előttem hozzászóló be kellene látni hogy a CUDA még jobb! És a jelenben kell élni nem a jövőben vagy a múltban!
2013. aug. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"szoval ha video konvertálás vagy rendereléshez jol jön a Cuda?"

Program függő. Nézd meg az adott program miket is támogat, GCN-en kegyetlen gyors az OpenCL pl.


"Az előttem hozzászólóról pedig csak sugárzik az AMD fanatizmus..."

Az OpenCL nem AMD termék és nyílt, az nV ugyanúgy támogatja. Azzal én nem tehetek semmit, hogy a kepler architektúrát már a tegrához tervezték és ezért ebből a szempontból meg van nyirbálva, az tény, hogy a GCN sokkal jobb.

Inkább te vagy az nV fan itt.


"És a jelenben kell élni nem a jövőben vagy a múltban!"

Én a jelenben élek, te beszélsz itt úgy mintha kb két évvel ezelőtt lenne

2013. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Könyörgöm ember... a CUDA-t még mindig több program használja és még jobb is! Mondtam nem fogok vitázni de a CUDA még mindig jobb, lehet ez majd változni fog, változik is el kell ismernem, de azért valótlan ne álitsunk! Köszöntem és én ezzel lezártam!
2013. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!