Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzorhűtő lefogató pöcök?

Processzorhűtő lefogató pöcök?

Figyelt kérdés
A hűtőnek a 4 lefogató pöckei közül kettő eltört, nem bírom vissza rakni a hűtőt. A kérdésem az lenne, hogy ilyen kis pöcköket lehet venni valahol külön?
2013. aug. 21. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia írd le az alaplapod típusát.Utána mondok egypárat.
2013. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Az alaplapom: msi 915p neo2 v2.0

2013. aug. 21. 13:38
 3/6 anonim ***** válasza:

oké találtam egy komplett hűtőt mert külön pöcköt nem láttam ezért ezt ajánlom szerintem jobb mint ami volt .

link: [link] ha nem passzol szolj.

2013. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Bár nem akarok már új hűtőt venni, mert jövőhónapban veszek új gépet, és erre már nem nagyon akartam költeni, max ha lehetett volna venni külön pöcköket akkor az belefért volna. De ha nem hát nem. Tulajdonképpen a hűtővel nincs semmi baj, és mivel a kis pöcköket ki lehet szedni belőle, gondoltam lehet kapni külön is őket.

2013. aug. 21. 13:45
 5/6 pinkpancser ***** válasza:
Törd ki a maradék 2-t is és fogasd fel csavarral (szimetrikusan és nem túl erősen meghúzva). De 775 hűtőt láttam már kötegelővel lefogatva is :)
2013. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha csavarral fogatom fel, nem sérülhet az alaplap? Azt értem hogy óvatosan és nem túl erősen, egy gumi alátétet tudnék elképzelni a csavar előtt és után.
2013. aug. 21. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!