Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 180. 000 ből számítógép?...

180. 000 ből számítógép? Monitor, billentyű, egér, mindenre szükségem van. (szerintem azér kell a 8gb ram. Nem? )

Figyelt kérdés

2013. aug. 20. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:

"szerintem azér kell a 8gb ram. Nem?"

Attól is függ, hogy mire használod. Átlagos felhasználáshoz és játékhoz még elég 4GB is! Nekem mondjuk 8GB van egy éve (akkor olcsó volt a RAM), de 4GB-nál többet nem nagyon láttam még kihasználva. Újabb játékok alatt is 2-3GB között van a memória kihasználtság (mendent belevéve), egyedül a Crysis 3-nál ment fel 3,3GB-ig. Persze "divat" volt 8GB RAM-t venni, azért is mert olcsó volt és a jövőben még jól jöhet, de jelenleg még nincs égető szükség 4GB-nál többre a felhasználók 95%-ánál.

2013. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs, olyan játék(még), ami ki is használná azt, 4 GB böven elég, akkor ne KIT-ben vedd, bár ez függ, majd a lapodtól is. Van 4 GB ramod, de att´l a játékok elösorban a VGA-n, CPU-n múlnak.
2013. aug. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Márpedig egyre fontosabb a 8Gb Ram,már játékokhoz is határeset a 4gb és már van,hogy kevés is.

Ha gép kell jó áron,írj privátot bajuszbának!:D

Én azért nem írok mert ebben a hardver témakörben minden választ lepontoznak,még azt is ami jó.

2013. aug. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Második,hol olvastad te,hogy a kérdező laptopot venne?!

Szövegértés.-.-"

2013. aug. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg most drága a RAM is, mikor én vettem a gépem Kingston, 1333 MHZ, KIT(2x2 vettem 5500 Ft-ért), persze DDR3, most 7500 alatt nincs 4 GB, 8 meg 18 ezer minimum
2013. aug. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lapodtól(alaplap) Szövegértés
2013. aug. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

lapod = alaplapod és nem laptopod! :D

"határeset a 4gb és már van, hogy kevés is"

Példát tudsz rá mondani? Kíváncsi vagyok, tényleg!


Nekem idáig ilyen memória/CPU kihasználtsági tapasztalataim vannak (általában agyon magas beállításokal játszom, vagy ahogy engedi a vga...jelenleg egy HD7850 van, monitor: 1680x1050, de ennél nem sokkal nagyobb felbontás a FullHD sem...kb +15%-kal több pixel).

Crysis 3 multi:

[link]

Metro 2033:

[link]

Skyrim:

[link]

Tomb Raider 2013:

[link]

Most Wanted 2012:

[link]

Far Cry 3 (kb 2,2GB kihasználtság)

[link]

Bioshock Infinite:

[link]

2013. aug. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!