Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most tervezek beszerezni egy...

Most tervezek beszerezni egy Asus F2A85-M PRO vagy egy Asus F2A85-V PRO alaplapot A10-5800K procival külön vga-t nem tervezek venni esetleg a későbbiekben. A lent leírt hibával hányan találkoztatok és a mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
"Nagyon jó kis alaplap . Lenne . Egy A10-5800K-val egész jó teljesítményű, és nagyon jó videóteljesítményű kis gép lenne, de sajnos 2 ilyen alaplapból 2 esetében villogott, vibrált a kép, rendszeres gépleállások stb (A10-es processzorokkal mindkét esetben) mázli ha az ember jót fog ki belőlük, garanciában se tudnak mit csinálni velük, cserélik őket, és mindenki hallgat, ASUS-ék is, AMD-nek meg nincs magyar képviselete. Nem tudni hogy a processzorokkal vagy az alaplapokkal van e baj (garinál mindkettőt cserélik) (Asrock-os FM2 tokozású lapoknál is fennáll a probléma) Villog a kép (D-SUB-on HDMI-n és DVI csatlakozón is, ) az integrált grafikus kártyával. Ha az ár számít inkább az FM1-es elődjét ajánlom ha fontos a videóteljesítmény, ha nem akkor egy i3-as intelt. Egyébként F2A85-M Pronál is találkoztam többször ilyen hibával . Mindenképpen FM2-től eltérő konfigot javaslok"
2013. aug. 19. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább Extreme 4 (19K),Aki meg FM1-et ajánl az meg nem ért a gépekhez.FM2-vel nincs semmi baj, i3 meg nem éri meg.
2013. aug. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


A létező legjobb FM2 alaplap.

2013. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Teno ***** válasza:
Nekem ASRock Extreme 4 alaplapom van A10-5800K procival és még az életbe nem tapasztaltam ilyen hibát, más milyet se.
2013. aug. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sokat gondolkodtam, hogy Asus-t vagy Asrock alaplapot vegyek korábban az Asus-kal semmilyen problémám nem volt viszont Asrock termékekről nem mondható el és a különböző fórumokon "ciripel, susog folyamatosan" hibát elég sokan megírták és általában külön hangkártya se oldotta meg a problémát. Még esetleg szóba jöhetne MSI-nek az alapja amit feljebb linkeltél ezen is gondolkodtam. Teszteken azt olvastam, hogy az Asus alaplap jobban kitudta használni az integrált videokártyát (emiatt döntöttem Asus mellet) míg az MSI energia takarékosabb volt. A két lap között milyen lényeges különbség van még? Érvekkel meggyőzhető vagyok.
2013. aug. 19. 23:33
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

Nem találkoztam még én se ezzel a hibával Asus esetében, egyszer hoztak vissza gépet ilyen jelenséggel, de az az APU hibája volt. Lehet hogy sz@r táppal hajtotta, aki ezt leírta.


Egyébként nem is gazdaságos az APU ebben az árkategóriában, a valamirevaló FM2 -es lapok, még mindig drágábbak az LGA1155 -ösnél. Az AMD APU -hoz spéci és drága RAM -ok kellenek, hogy nem fojtsd le az APU GPU egységének teljesítményét.

Olcsó LGA1155 -ös alaplappal, 1333 Mhz -es RAM -al, Pentium Dual Core procival, és egy normális diszkrét videokártyával simán verheted az A10-5800K -t, és árban is ugyan ott vagy.

2013. aug. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!