Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt miért csinálja a gépem...

Ezt miért csinálja a gépem mert nagyon idegesít?

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom hogy a gépem erősebb játékoknál (pl.Dead Island,Max Payne 3,Team Fortress 2,Cube World) játszok vele és az erősségtől függően fagy ki és beakad a hang.Ezt miért csinálja?(Ezek eredeti játékok tht azzal nincs baj!!)

2013. aug. 18. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyenga VGA, nem bírja a gép.
2013. aug. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen géped van?
2013. aug. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

AMD Athlon II x4 651 3GHz

Kingmax 4GBx2 1333MHz

SAPPHIRE RADEON HD 6670 1GB GDDR5

2013. aug. 18. 23:35
 4/9 Teno ***** válasza:
Valamelyik hardvered lehet túlmelegszik és a BIOSban beállított védelem miatt dob ki vagy csak gyenge valamelyik hardvered
2013. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem rég vettem bele nagy procihűtőt és nézni szoktam a fokot de azzal nincs baj.De akkor mi lehet mert elvittük gépes boltba és ott azt mondták hogy nincs semmi baja-.-
2013. aug. 18. 23:38
 6/9 Teno ***** válasza:
drivereket frissítsd
2013. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem azzal van a baj mert tegnap raktam ujra :D és akk felpakoltam mindent ja és kék halált is szokott irni azt elküldjem hogy mit ir ki?
2013. aug. 18. 23:41
 8/9 Teno ***** válasza:
hát többet nagyon én se tudok segíteni, de vidd valami jobb számtech boltba, mert ez nem lehetett valami jó, ha nem tudták a hibát megtalálni
2013. aug. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát de még gari is van rá igy inkább oda viszem ahol nem kell érte sokat fizetni ha meg nem tudják megoldani akkor nekem kell meg csinálnom azt hogy kiveszek egy cuccot kicserélem és kiprobalom ugy ha még mindig csinálja akkor nem azzal van a baj de ha meg nem csinálja miután kicseréltem akkor abban lesz a baj.De ezt én nem tudok meg csinálni mivel akkor vennem kellene egy teljes uj gépet ami meg nem olcsó.:/
2013. aug. 18. 23:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!