Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy régebbi ventillátort...

Egy régebbi ventillátort szeretnék berakni a Gigabyte H61M-S2PV alaplapra, de hol van csatlakozás rajta?

Figyelt kérdés
néztem a gép belsejét, googleztam de komolyan csak egy CPU FAN van és más hűtőt nem lehet rádugni? akkor hogy rakok hűtőt a gépbe? segítenétek kérlek :D

2013. aug. 18. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs annyi venticsati mint amenny ventilátort szeretnél kösd a táp 12V- os ágába.
2013. aug. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A tápom gagyi. szögezzük le.

Az alaplapon nem találok egy darab csatlakozót sem, csak amin a proci hűtő van én plusz egyet akarok berakni, de az alaplap leírásában és neten sehol nem találok még egyet :O

2013. aug. 18. 14:50
 3/12 anonim ***** válasza:

"

1 x CPU fan header

1 x system fan header


"


Keresd csak.


Egyébként tökmind1,ha szar a tápod,ha nem,akkor is van rajta Molex,amire rádughatod átalakítóval.

2013. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen csak nincs átalakító és sűrgősen be kell raknom valamit. Azonban rendben keresem tovább.

Venni kéne átalakítót de ha van egy sima ventillátor hely rajta azt ki használom. Amúgy amit rá akarok rakni 3 pines (3 juk van rajta asszem az a pin) az is jó erre?

2013. aug. 18. 15:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Pedig akkor más választásod nincs: vagy a táp egyik 12V-os ága vagy nincs plusz venti. De mondjuk dobj már fel légyszi egy jó képet és hátha találunk rajta még egy venti csatit. Mert min. 2 db. szokott azért lenni a leggagyibb lapokon is, mert ugye egy a CPU FAN-nak a másik a VGA FAN-nak. Persze van a venticsatik közt is 2 és 3 tűs csatlakozóhoz való is ezért az sem mindegy hány tűs csati található a deszkán sem. :)
2013. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na megtaláltam nagyon el volt dugva... de ez 4 tüskés a venti meg 3 jukas. Ilyenkor?
2013. aug. 18. 15:12
 7/12 A kérdező kommentje:
Alá van írva hogy SYS FAN
2013. aug. 18. 15:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy rákell tudnod dugni,csak nem lesz PWM vezérelt.
2013. aug. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

asszem nem tudod a forgás számát vezérelni ezt jelenti?

mert nekem jó ha csak forog nem kell hogy tudjam állítgatni ha ezt jelenti. Mert akkor rá is dugom :D

2013. aug. 18. 15:16
 10/12 anonim ***** válasza:
Dugd rá. Csak annyi történik nem lesz fordulatszámvezérlős a venti.
2013. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!