Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan frissítsek amibios-t?

Hogyan frissítsek amibios-t?

Figyelt kérdés

Másik alaplapnál csak annyi volt hogy leszedtem, volt egy exe, elindítottam, vártam és fent volt.Most viszont csak ezt a kettő fájlt kaptam: [link]

azt az exe-t is próbáltam indítani, de amikor elindul, kicsit tölt, aztán gyorsan kiír valamit és be is zárja. (parancssort nyitja meg) Azt olvastam hogy floppyval kellene de az nekem nincs csak pendrive.



2013. aug. 16. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Melyik verzióról akarsz frissíteni?


Csak mert nem gondolnám, hogy szükséged lenne a török Win98SE-hez kiadott patch-re.


Egyébként a "How to update" rovatban lépésről lépésre le van írva.


És igen, DOS alatt kell frissítened egy bootolható lemezről.

2013. aug. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1.6-om van most. Bár 1.7 is elég lenne mert ott azt írják hogy "fine tuned some P4 3ghz" és nekem ez a procim van.
2013. aug. 16. 08:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy a procid finomhangolása sokat lendítene a gépeden.


Viszont tapasztalatszerzésre kétség kívül jó lesz a frissítés.


Valószínűleg fog működni pendrive-ról is, ha bootolható, csak amikor a BIOS fájl elérési útját kell megadnod, akkor az útvonalnak a pendrivera kell mutatnia.


Ha van egy újraírható CD-d, arról biztosan bootolna.

2013. aug. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
bootolható pendrive-ot megpróbálom
2013. aug. 16. 08:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!