Tudnátok nekem összerakni egy full AMD konfigos gépet 180. 000 Ft-ért, házzal, táppal?! Játékra lenne!
Figyelt kérdés
Körülbelül szeptember vége felé venném meg, csakis kizárólag játékra használnám!2013. aug. 15. 18:14
1/4 anonim válasza:
Majd akkor szeptemberbe kérdezd meg újra,addig sok minden változik,pl az árak.
2/4 A kérdező kommentje:
Mindegy azért kösz!!Remélem is hogy lentebb mennek az árak!!Bár már csak egy hónap és szeretném megveni!!
2013. aug. 15. 18:27
3/4 anonim válasza:
Októberben jönnek az új amd vga-k úgyhogy szerintem várj addig.:D
4/4 anonim válasza:
Legfeljebb írd ki a kérdést,hogy "Tudnátok nekem összerakni egy full AMD konfigos gépet 180.000 Ft-ért,házzal,táppal?!Játékra lenne!"
Addigra a most 200.000Ft-os konfigot megveheted majd kb 180k-ból.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!