Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártya hiba? Miért...

Soboka kérdése:

Videokártya hiba? Miért jelennek meg fekete foltok a texturákon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég kaptam egy Lenovo Thinkpad E535 laptopot, ami fel van szerelve AMD A8 4500m processzorral, AMD 7640g+7670m videokártyával, 4gb RAM, Win8 x64 op rendszer. A probléma az, hogy játékoknál amihez át kell váltson a 7670m kártyára akkor a texturák furcsák néha, fekete foltok jelennek meg (csak játékoknál). Ha letiltom biosba a switchable opciót akkor normálisan működik, de akkor csak a 7640g működik. Próbáltam már több verziójú catayst drivert, de ugyan az. Kipróbáltam a 3DMark programot, hogy lássam ennél is produkál-e ilyen gondot, de tökéletesen működöt, nem volt semmi bajúk a texturáknak. A kérdésem tehát az, hogy meglehet oldani, hogy működjön normálisan a 7670m kártyával is, vagy mehet a szemetesbe?



2013. aug. 15. 11:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!