Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Áttöröltem a laptopom billenty...

Áttöröltem a laptopom billentyűzetét és erre átázott. Mi lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma reggel áttöröltem a laptopom billentyűzetét egy kelleténél nedvesebb ronggyal. Ezután észrevettem, hogy habár működik mindegyik billentyű, de némelyik billentyű lenyomásánál két betűt üt be. (Nem az egész billentyűzetre jellemző, csak a betűk 25%-ánál csinál hülyeséget)

Szerintetek napközben használhatom úgy, hogy csatlakoztatok hozzá egy billentyűzetet és este pihentetem és kiszárítom? Minden munkaanyagom ezen van és a síráson kívül mást nem tudok csinálni. :(

Köszi előre is!



2013. aug. 14. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, csatlakoztass rá másikat, akkor talán nem bolondul meg, de jó lenne ha minél előbb kiszárítanád.
2013. aug. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Amikor csak nem kell, szárítom. Tettem rá egy másik billentyűzetet. Szerinted mennyi türelmi időt adjak neki, hogy megjavuljon?
2013. aug. 14. 11:06
 3/7 anonim ***** válasza:
hát amikor egyszer a haveromnál voltam akkor ő sikeresen leborította egy pohár vízzel, de az helyrejött(gondolom szerencse volt) és utána ugyanúgy működött, de mivel te csak letörölted kicsit jobban mint kellet volna ezért szerintem nem lesz maradandó baja, de ne csak akkor szárítsd amikor nem kell hanem állandóan, ne tesz jót neki a víz(gondolom ezt mondanom sem kell) Türelmi idő, hát az rajtad múlik, de ha 1-2 nap után miután megszáradt ugye el kéne gondolkozni a szervízen, de ne aggódj, nem lesz baja hogyha csak tényleg ennyi a baja. Ja és fejtetőn szárítsd hogy ha sok víz van benne az ki tudjon jönni.
2013. aug. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! sajnos muszáj a gépet használni, mivel olyan anyagok vannak rajta, amiket muszáj használni és cseregép sincs... Nem akarom elkiabálni, de mintha néhány billentyű már éledne. (3-4-q-w-e-s-d-c a problémás, a többi jó)
2013. aug. 14. 11:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom nálatok milyen meleg van, de akkor egy hajszárítót kipróbálhatnál, de csak mértékkel, nehogy megsüljön a többicucc.
2013. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már csak a c betű nem jó, de ő nagyon nem. :(
2013. aug. 14. 11:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Az mit takar?
2013. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!