Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pendrive formázás SOS!?

Pendrive formázás SOS!?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy 4g maxell pendrivot és idáig ment is csak most már nem tudom használni mert a gép nem ismeri fel és azt ajánlja hogy formázzam most minden féleképpen formáznom kell csak nem tudom hogy hanyasra mert az előző is úgy ment tönkre (szintén ilyen pendrrivról van szó) hogy azt ajánlották hogy formázzam fat 32-re (asszem az uneboot programot mondták)és a 4g helyett lett rajta 1-2 mb most mitévő legyek ha már formáznom kell hanyas jöhet szóba? próbáljam ntfs-sel! Sajnálom a sok hülye kérdés de a pendrivokkal idáig nem nagyon foglalkoztam mert müködtek de sehol nem találtam konkrét leirást! Válaszotokat előre is nagyon köszönöm!

2013. aug. 13. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
ntfs-re formázd! egyébként nekem is egy maxell pendrive ment tönkre, a gép még csak ki se jelzi, hogy csatlakoztattam..
2013. aug. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod és hanyasra?
2013. aug. 13. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:
ntfs 4096 bájt
2013. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
meg formáztam de most meg állitólag 1gb valami foglalja a helyet de a pendrivom üres
2013. aug. 13. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!