Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amd vagy Intel jobb?

Amd vagy Intel jobb?

Figyelt kérdés
Nekem van egy AMD 6000+-os X2-es gépem, de azt mondják rá hogy szar meg minden, persze ezt pénzesek mondták akiknek van pénzük a legdrágább I7-es processzorokra, nekem nincs, meg szerintem sok rajtam kívűli embernek is. De ennyire szar az amd?
2013. aug. 13. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb. megválaszoltad a saját kérdésed. Az intel a pénzeseké, az AMD a spórolósoké. Egyébként a maga árkategóriájában az AMD a jobb. Vagyis ha 25-30 ezerért akarsz procit venni, akkor amd-t vegyél, mert 25-30 ezres intel nagyon szar! Viszont ha már 60ért akarsz, akkor már egy intel i5-ös jobban megéri!
2013. aug. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"mert 25-30 ezres intel nagyon szar!"


Az az i3-as közel sem szar. Csak drágább, mint egy ugyan annyit tudó AMD-s társa.


Egyébként az I7-es csúcs procit nem fogja verni az AMD, maximum csak akkor, amikor az Intelnek már van még jobb procija, amit megint csak nem fog megverni soha.

Nekem van AMD is, Intel is, személy szerint én mióta van AMD-m Intel párti lettem.

2013. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 lindmayer ***** válasza:

az amd legdrágább procija is 40 ezer körül van, míg az intelnek van kétszerannyiért is

azonos árért az amd erősebb

amóta megvettem az utolsó amd procimat(inkább apu), egy a10-5800k-t, azóta erősen amd párti vagyok

2013. aug. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De most akkor Intel vagy Amd ? Szar amúgy az AMD ? Mert sok youtube videós leszólja az Amd-t hogy nagyon melegednek meg ilyenek. Érdemes platformot cserélni, vagyis Intelre lecserélnem az Amd-t?
2013. aug. 14. 17:17
 5/7 lindmayer ***** válasza:
attól függ, hogy mennyire vagy eleresztve zsével
2013. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"De most akkor Intel vagy Amd ? "

Milyen szempont alapján. Csak pl x86 magok erőssége alapján Intel, de van ahol meg az AMD tiporja porba.


"Szar amúgy az AMD ? Mert sok youtube videós leszólja az Amd-t hogy nagyon melegednek meg ilyenek."

A YT-s videósok többségénél azt is meglehet kérdőjelezni az átlag intelligencia szintet megütik e... az intellel meg jelenleg nagyobb melegedési problémák vannak.


"Érdemes platformot cserélni, vagyis Intelre lecserélnem az Amd-t?"

A mostanit ha igényed tarja már igen, de nem feltétlen intelre. Ez már felhasználás és keret függő.

2013. aug. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lindmayer ***** válasza:
az amd-nek például az apujai igen komolyak: a 37 eezerért kapható a10-6800k grafikus téren körberöhögi az intel legdrágább csodaapuját; persze a processzor számítási teljesítményben az intel erősebb; dr sokkal többe kerül
2013. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!