Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASROCK FM2A75 Pro4-M | Ezen...

ASROCK FM2A75 Pro4-M | Ezen az alaplapon van Wifi? Tehát be tudja fogni a netet?

Figyelt kérdés

#ASRock #net #wifi #be fogja a netet
2013. aug. 12. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs.
2013. aug. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:

Nincs. És ma már nem is divat, hogy Wi-Fi adaptert mellékeljenek ATX, mATX alaplaphoz (még a felső kategóriához sem).


Kb 2-3 ezerért vehetsz hozzá külön USB/PCI/PCI-E csatolású adaptert.

2013. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És esetleg hogy tudnám megcsinálni hogy a gép fel tudja fogni a netet? Mit kell hozzá vennem?
2013. aug. 12. 23:02
 4/7 A kérdező kommentje:
elnézést nem akartam leírni az előbbi kommentemet!
2013. aug. 12. 23:02
 5/7 A kérdező kommentje:
Megkérdezem hogy biztos jól tudom-e! Úgy lehet megcsinálni hogy a másik gépbe be van dugva a net, kell egy router ami szét ossza a netet ez a Wifi meg felfogja? Így műkszik vagy rosszul tudom?
2013. aug. 12. 23:08
 6/7 Panda Péter ***** válasza:

venned kell vagy egy külső, USB-s vevőt, vagy egy belső kártyát, ez általában PCI vagy PCI-e foglalatba megy. ezeket a cuccokat bármilyen alaplappal tudod használni.


igen, valahogy így működik a dolog, de az érdekelne, milyen neted van otthon. van, hogy a szolgáltató ad eszközt az internethez, ezért kérdem.

2013. aug. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen, már van netünk meg router-ünk is! Most gyűlt össze elég pénzem hogy vegyek magamnak egy erősebb gépet és ezért érdeklődtem! De köszönöm mindenki válaszát, már csak egy vevő kell a gépbe azt kész! :D
2013. aug. 12. 23:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!