Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom megnézni a vga-mat...

Hogy tudom megnézni a vga-mat hogy müködik-e vany nem de ugy hogy nem a windoszba hanem külsöleg? (nem bios-ban)

Figyelt kérdés

2013. aug. 11. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor hol akarod?

Bootolj cd-ről linuxot

2013. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ubuntu.hu innen leszeded a 12.04 LTS lemezképét kí irod live CD-re bebootolod és megnézed... ha megtetszik a rendszer akkor meg lecseréled... én is ubuntus vagyok és szeretem is használni 4 éves Windows használat után....
2013. aug. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ömm, ha van kép, akkor működik, nem? O_o

G.

2013. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előttem szóló

nem biztos hogy müxik...

Bootkor 2d-t használ, csökentett órajellel meg mem. sebeséggel. Windowsban ill játékoknál kapcsol csak be a 3d.

Ha a ramdac a hibás vagy a GPU haldoklik azt csak ugy tudja megnézni, hogy használja (azaz maxon kihajtja pár percig).

2013. aug. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy a hibás és csökkentett üzemmódú működés is működés... :D :D

De akkor fussunk neki megint: Kérdező: Milyen céllal akarod letesztelni a videokártyád?

G.

2013. aug. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!