Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy lenne jobb? (lent)

Hogy lenne jobb? (lent)

Figyelt kérdés
van 2×2 GB 1333-as kingmax a gépembe DUALba, de van egy olyan lehetőségem hogy legyen 1 kingston HyperX 1600as 4GBos ramom, megéri dual nélkül használni és veszek majd mellé egy másik 4 gigás KSt, vagy 2×4 gigás kingmax mert annyival ugy se jobb a kingstom

2013. aug. 10. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs procid, ami kipörgeti felesleges a sok ram, én vettem egymagos procimhoz régen 4 gb ramot... feleslegesen, 2 gb kivettem gyorsabb volt, mint 4-el
2013. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azonos FPS maradjon. Nem egészséges 1333 mellé egy 1600as. Vagy ez vagy az. De a Dual mindig jobb mint a Solo. Maradjon a 2x2 majd ha 2x4-est akarsz akkor ved meg 1üt.
2013. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ja nem akarom keverni a ramokat, hanem hogy megérie annyival többet költeni a hyperXre ha beteszem a 4GBos kingstont soloba és majd párját megveszem, vagy inkább legyen 2×4GB kingmax majd , ilyen opciom is lehet, azért mert nem tdom 4 giga ram meddig lesz elég, és a 2×2 gigát inygen "beválthatom" vagy egy 4 gigás KSra vagy kingmaxra
2013. aug. 10. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!