Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudok windowst...

Miért nem tudok windowst telepíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A számítógépemen újra akartam telepíteni az xp-t, de nem sikerült. Van rendes bootolós cd-m is hozzá, már korábban telepítetttem azzal. Most pedig kiírja, hogy nyomjak, meg egy gombot a cd-ről való indításhoz, erre utána, mintha mi sem történt volna kiírja, hogy valami root meg system meg valami .dll nem található, és javasolja, hogy telepítsem újra...de hogyan, ha el sem idul a gép? segítsetek!

2013. aug. 9. 22:04
 1/4 soccerway ***** válasza:
nem tudunk, lehet rossz a lemez.
2013. aug. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem rosz a lemez, mert ugyan arról telepítettem már sokszor. AMúgy ma csináltam mégegyet, és azzal is ugyan azt csinálta
2013. aug. 9. 22:19
 3/4 Gábor_79 ***** válasza:
Időközben romolhatott a cd minősége, ugyanis nem örök életre szól. Meg tudod szerezni altrnatív módokon is a telepítőt.
2013. aug. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már sikerült telepítenem...sokat szenvedtem vele, de egy x-edik próbálkozásra sikerült. Ki tudja miért, de most jó! :D
2013. aug. 10. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!