Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játéknál textúra bug új...

Játéknál textúra bug új vidikárytával. Fontos segíttsetek mi a gond?

Figyelt kérdés

[link]

így néz ki a bug. össze vissza csíkozódik minden ami mozog (pl a statikus táj marad eredeti


ATI radeon x1550 AGP

CD ről tettem fel a drivert.

AGP-s

mi a baja? táp rá van kötve, kap áramot is


2013. aug. 9. 17:50
1 2
 1/14 BM-Striker ***** válasza:
Rossz a vga.
2013. aug. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen, mikor "gyenge" karihoz erős játékor raktam, bár én sem tudom, hogy miért van. Metin 2 volt ilyen problémám, szerintem nem birta a 64 mb karim a 256-on szépen ment
2013. aug. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Komplikato ***** válasza:

"ATI radeon x1550 AGP "

Új korában is gyenge volt ...


"CD ről tettem fel a drivert."

létező legrosszabb választás, pláne egy ENNYIRE régi kártyánál. keress rá az XP Legacy Catalyst szavakra, elvileg 10.2-es.


"AGP-s"

Az önsorsrontás magas művészete, AGP-s átalakító van rajta, hiszen a GPU PCI-Expressszes, egy csomó alaplap viszont nem szereti.


DirectX frissítés, meg a legutolsó driver felrakását ki kéne próbálni, hogy utána mi van?


P.S. Amikor az Unreal Engine 2.0 kijött akkor az összes Radeon kártyával bugos volt, ezért friss driver nagyon javasolt hozzá.

2013. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Komplikato ***** válasza:

[link]


Mondjuk az sem feltétlenül baj, ha az alaplap chipset drivere is fel van rakva, hogy normálisan működjenek az AGP, PCI buszok, az IDE-SATA vezérlés meg ilyen mellékes dolgok.

2013. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Komplikato ***** válasza:
Egyébként ez egy elég régi kártya, ezért én mellékesen megnézném, hogy mennyire melegszik, mert már 1-2 év után is beszárad a hűtőpaszta, nemhogy 8 év alatt. Szóval egy újrapasztázást a hűtő, megfelelő óvatossággal persze, biztos elbírna.
2013. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat.

Másik gépbe tökéletes volt de abba új került, így beraktam az enyimbe.


Asus a7a133 alaplap

nvidia geforce mx200 al (ami elég tré) elment az ut2004 szóval elméletileg ezzel is menni kéne.


Alaplaphoz nem töltöttem le semmit, nemtudtam hogy kell.



(metin2nél nekem is hasonló a helyzet :) )


drivert letöltöm hamarost írom az eredményt

2013. aug. 9. 18:28
 7/14 A kérdező kommentje:
Sose pasztáztam, de megnézem
2013. aug. 9. 18:30
 8/14 A kérdező kommentje:
Paszta be van száradva. (pedig az nvidia gf mx200on még mindig nem száradt be
2013. aug. 9. 18:33
 9/14 Komplikato ***** válasza:

Itt a chipset driver:

[link]

Ugye eredetileg ALI-nak hívták a gyártót, átnevezték ULI-ra, majd megvetet az NVIDIA. Neked 1647-es a déli hidad, tehát ez való hozzá, értelemszerűen a legfelső a legfrissebb.

2013. aug. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Komplikato ***** válasza:

North Bridge ALi M1647 (ALi)

South Bridge ALi M1535D+


Akarom mondani északi híd, csak leolvadt az agyam.

A paszta meg érdekes MX200 esetén, mert a legtutibb, legmárkásabb se bír ki szvsz 2 évet, a gagyibbak meg 6-12 hónapot beszáradásig.

2013. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!