Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gép probléma: A szerelő sem...

Gép probléma: A szerelő sem tudott mit tenni, bővebben lent. Valaki tud esetleg valamit, hogy mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Az lenne a probléma, hogy gyakran leáll a képernyőillesztő, ilyenkor elfeketedik a kép és ha egy programban vagyok, akkor az elkezd laggolni. Emellett elég gyakori még az is, hogy a gép csak úgy gondol egyet és kékhalált kap. Emellett minden játék is csinálja kivétel nélkül azt, hogy befagy egy pillanatra és utána elkezd laggolni.

Mindent próbáltam már: újratelepítés, videókártyacsere, tápcsere, de semmi nem oldja meg a problémát

Config:


CPU: Intel Core i5 3550

Alaplap: MSI H77ma-g43

RAM: 8GB DDr3

VGA: nVidia GTX650 1gb

Táp: 580W


Előre is köszönöm a válaszokat.


2013. aug. 9. 12:28
 1/5 Rasta Joint ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy kékhalálnál mit ír ki pontosan. Abból valamit le lehet szűrni.
2013. aug. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Próbáld meg régebbi vga driverrel,nvidiánál a 320-as széria egy borzalom, bár kékhalált nekem még nem okozott de

laggolás már nagyon sokszor elöfordult,régebbivel viszont semmi baja.Bár persze lehet, hogy tök más a baj forrása ,de egy próbát megér mindenképp.

2013. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

elégé maszek szerelő lehetett!

ez egyértelműen gpu hibának tűnik, akkor szokott kék halálozni, és ezért csinálja terhelés alatt amit fent leírtál.

Driver frissítést próbáltad ?

Furmark-ott töltsd le, és minimum 30 percig futtasd, burnin testel.

Processzort is tesztel prime95-el, legalább 6 órán át.

Futtass egy memtestet, ezek viszont pendrive-ra van szükséged, biosba állítsd be hogy pendrive-ról bootoljon.


Táp valami noname sz*r ?

2013. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tápból 2-t is próbáltam, mind2-vel rossz volt, Driverfrissítést alap hogy próbáltam, direkt felraktam régebbit hátha az nem szar, de az sem segített, aztán mindent felfríssítettem BIOS-on keresztül VGA driverig, de ez sem segített semmit :( Kékhalálról van fényképem, sikerült lekapnom párszor, de nem tudtam meg belőle semmit sajnos. [link] Tessék, itt a kép, hátha megtudtok valamit belőle, és köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. aug. 10. 20:51
 5/5 A kérdező kommentje:
Na megcsinálam a furmark testet, először csak "burn-in benchmark 1920x1080 15min) először csak 18%-ig ment el, ott befagyott vmiért, utána újraindítottam és újra megpróbáltam, akkor már végigment és ez az eredmény lett a vége: 11924 frames, 13 FPS, 77°C | Resolution: 1920x1080 (FS) - AA:0 samples | FPS: min:14, max:15, avg:13 - OPTIONS: DynBkg | Hát remélem valamire használható ez az infó, ja és BURN-IN SCORE: 1224 points. A másik tesztet most éjszaka fogom lefuttatni.
2013. aug. 10. 21:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!