Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Netgear routeremet, hogy...

Netgear routeremet, hogy tudom beállítani, hogy menjen a net?

Figyelt kérdés
Tegnap még ment a net rendesen, csak akartam portot nyitni csak nem tudtam a jelszót(nem az alap volt), és reseteltem, de azóta nem megy a net, a router oldalán, hol kelene beállítani, hogy müködjön?

2013. aug. 8. 23:40
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
Attól függ milyen típusú Interneted van. Jól lenne tudni a modem típusát (ha van) és hogy pontosan milyen Netgear -ről van szó, ezek nélkül nem tudok neked pontos infóval szolgálni.
2013. aug. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nos nekem nincs modemem, ilyen kis tégla alakú műanyag dobozka, amiből kijön a net meg a telefon, és a wan kábel van bedugva a routerbe, és lan kábel meg a gépbe. Szolgáltatóm digi.
2013. aug. 9. 00:25
 3/6 P.O.C. ***** válasza:
De milyen típusú Netgear? (Rajra van a címkén)!
2013. aug. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
netgear rp614v4
2013. aug. 9. 00:31
 5/6 P.O.C. ***** válasza:

A Digi internet elvileg felhasználónév/jelszó pároshoz kötött, mivel resetelted azt elfelejtette a routered. Újra meg kell neki adni és elmenteni.


Belépsz a webes felületre:

[link] vagy [link]


Neked PPPoE -t kell majd beállítani, ez a videó szépen bemutatja:

https://www.youtube.com/watch?v=oIPbKQvqOSw

2013. aug. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
eddig bejött most meg nem jön be a router oldala, nem tudom mit csináljak. A wan kábel be van dugva a routerbe a lan kábel meg a gépbe. De midig azt írja, hogy azonosítás. Amikor meg 1-2x csatlakozik csak a routerhez, akkor meg beírom a 192.168.1.1.-et de 1 mpig látszik az oldal utána kilép, azt írja megszakadt....
2013. aug. 9. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!