Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alabbi konfiguraciot...

Pc_crazy kérdése:

Az alabbi konfiguraciot megbirna-e ez a tapegyseg "DELUX ATX-450W p4"?

Figyelt kérdés

CPU: G2030

MB: P8H61-M Rev 3.0

RAM: 4GB

HDD: Seagate Barracuda 250GB 7200rpm, SATA3, 16MB, ST250DM001


Vennek majd egy uj tapot csak hogy addigis kibirna-e ezt a konfigot?



2013. aug. 8. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
és rendes vga nemis menne rajta? mert ha valami nagyobb tápigényű kártyával hazsnálnád ami több mint 100 w akkor arra a tápra ráse merném kötni. elég gagyi, az nem kifejezés..sztem tud kb 300 at
2013. aug. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondtam h ideiglenesen lenne ez a tap es egyelore nemm lenne videokartya benne. Majd ha veszek egy jobb tapot amit mar ki is neztem akkor majd vennek egy Video kartyat is bele de addigis megbirna ezt a konfigot? Nekem is van egy velemenyem szerintem megbirna egy megfeleloen huttes van a tapon, de kiszeretnem kerni meg mas velemenyet is .
2013. aug. 8. 09:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de én nem mernék kockáztatni
2013. aug. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
S egy "Floston FL500, 500W"-os tap ? es tisztaba vagyok vele hogy nem azok a szuper tapok de most csak ez van nekem. szerintetek ez megbirna ez mar gondolom lead egy olyan 400-at ugye?
2013. aug. 8. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!