Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopomban tudom cserélni a...

Laptopomban tudom cserélni a videokártyát?

Figyelt kérdés

Videokártya típus : ATI Radeon™ HD 4250 grafikus processzor

memória mennyisége : akár 1405 MB megosztott memória 3 GB telepített rendszermemóriával és akár 3067 MB memória 8 GB rendszermemóriával (telepített 64 bites Windows operációs rendszer esetén)

memória típusa : megosztott

Toshiba Satellite C650D alaplapon.


2013. aug. 8. 00:21
 1/9 Osynho ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor most dobjam el az egész gépet, mert a videokártya döglődik benne?! :D:D
2013. aug. 8. 00:31
 3/9 Osynho ***** válasza:
Sajnos kb ez a helyzet. :/ Az egyébként is egy integrált vga, nem tudsz mit kezdeni vele.
2013. aug. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkoriban mikor vettem tudtam volna ezt inkább egy asztali gépet veszek!
2013. aug. 8. 00:34
 5/9 Osynho ***** válasza:
A laptop biznisz már csak ilyen. Mit jelent az, hogy döglődik a vga?
2013. aug. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Lefagyott többször, pedig csak a feltöltés a böngésző és zene ment. Volt párszor, hogy bejelentkező képernyőnél fehér alapon fekete csíkok voltak. Amik jelenleg nincsenek.

Mondjuk az is igaz, hogy 2 éve ugyanaz az oprendszer van.. a héten rászánom magam és újrarakom..

2013. aug. 8. 00:44
 7/9 A kérdező kommentje:
A másik kérdésem még, hogy ha most ultimate van a gépen és home premiumot akarok rá rakni viszont azt akarom hogy a másik meghajtómon minden megmaradjon filmek,képek,zenék.. Úgy értem az nem befolyásol semmit hogy most ultimate rendszer alatt vannak ezek a fájlok utána már home premium-on lennének? Vagy ha másik oprendszer fajtát akarok akkor elvesznek a fájlok? Bocsánat ha bugyuta a kérdés, én nem nagyon értek ezen részéhez.
2013. aug. 8. 00:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Esetleg őket megkérdezheted, mert foglalkoznak vele:

[link]

Így látatlanban inkább túlmelegedési problémára gyanakodnék a fagyás miatt.


Ha nem titkosítottad le (bitlockerrel az ultimate-en) őket, v jogosultságot nem adtál meg rájuk, akkor semmi probléma nem lesz a fájljaid használatával, főleg, hogy másik meghajtón vannak.

2013. aug. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Megérdeklődöm, de előtte újratelepítem az oprendszert.

Egyébként pár hónapja lett újrapasztázva. De ebben a melegben nem csodálnám ha túlmelegedés miatt merült volna fel ez a probléma. Mert tényleg azóta csinálja mióta ilyen meleg van. :D

Mondjuk ventilátorral kívülről próbálom itt a laptop körül "hűteni" a levegőt, így pár fokkal alacsonyabb hőmérsékletet ír.


Nem titkosítottam őket, szóval akkor így megpróbálom a home premiumot.

2013. aug. 8. 11:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!