Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen játékokat ajánlotok...

Milyen játékokat ajánlotok Nvidia geforce 8600gt-re?

Figyelt kérdés

CPU: IntelŸ Core™2 Quad Q9650 12M Cache, 3.00 GHz

Ram: 4 GB


2013. aug. 7. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Régebbi, új...?
2013. aug. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ehhez a géphez nagyon karcsú ez a videokártya. Nekem volt anno 8600GT-m egy X2 4600+ proci mellett, 2GB RAM-mal és max 1280x1024 vagy 1024x768 felbontáson játszottam vele. A Crysis nem meglepő az kifogott rajta, mert 800x600 felbontáson lett játszható közepes beállításokkal, de az előtte megjelent játékokkal még tudtam viszonylag normálisan játszani. Nekem a Bioshock bejött akkoriban és a grafikára is nagyon tetszett, nyomtam vele Unreal Tournament 3-t illetve nagy kedvencem lett a Witcher is (ezt viszont már egy HD3850-nel fejeztem be, de 8600GT-vel kezdtem játszani a játékot). Igazából ajánlhatnék mág jó pár játékot, ami nekem tetszett és biztosan elfut egy 8600GT kártyán, de jó lenne tudni, hogy mik az igényeid/elképzeléseid? Idáig milyen játékok tetszettek neked nagyon?
2013. aug. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem full minimumon a mai játékok is elfutnak rajta, de nagyon aránytalan összeállítás
2013. aug. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. igazából far cry és COD fan vagyok, de érik a vga csere. ehez a konfighoz mit ajánlotok? nvidia érdekel mindenképp :) 30 ezret szánnék rá max
2013. aug. 7. 21:01
 5/7 anonim ***** válasza:

27k-ért nagyon jó vétel a HD7770 Nvidia ide vagy oda. Olcsóbb kártyáknál az AMD általában jobb termékekkel versenyzik, nincs semmi probléma a Radeonokkal és manapság a játékok zöme AMD Gaming Evolved logoval érkezik. Nekem voltak kártyáim mindkét gyártótól dögivel és lényegében hasonlóan elégedett volztam mindegyikkel, pont azt csinálták, amiért megvettem őket. Ha tudnál gyűjteni hozzá, akkor nem túl sokkal 30k felett (32-33k körül) van GTX650Ti illetve Radeon HD7790, bár ez utóbbi egy picivel erősebb, mindkét kártya jól használható/kellemes teljesítményű és megérik az árukat. A konfigodhoz is még éppen illenének és a 8600GT után...hát óriási különbség lenne.

Tehát HD7770, GTX650Ti (de szigorúan csak a "Ti" verzió) és HD7790 lenne jó vétel a pénzedért! A szemellenzőt dobd el, csak magaddal tolsz ki...

:)

2013. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:)) én igazából az Ati radeont szerettem, családba mindig az volt, de az AMD asszem megvette a nevet? vagy nemtom már.. és igy nem lett hyengébb a vidikariuk? nem értek hozzá, legalábbis a vga-k hoz nem. :D
2013. aug. 8. 13:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Az AMD megvette a kanadai ATi céget még 2006-ban. Eleinte kicsit fel kellett zárkózniuk, de alapvetően jó irányt jár az AMD a Radeonokkal, sőt talán erősebb a márka, mint valana...a HD4000 szériától sztem kifejezetten nyeregbe pattantak...
2013. aug. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!