Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a proci hűtő befér a...

Crabtree kérdése:

Ez a proci hűtő befér a házba, kompatibilis és jól hűt?

Figyelt kérdés

Ház:Chieftec Mesh mini tower

Alaplap:Asus p8b75-m lx

proci:Intel core i7 3770


A hűtő: [link]



2013. aug. 7. 10:55
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsánat a ház egy ilyen [link]
2013. aug. 7. 10:59
 2/9 A kérdező kommentje:
NA Ez az a hát ami nekem van xD [link]
2013. aug. 7. 11:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Hűtő?

A kérdésben a linket nem hozza be.

2013. aug. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2013. aug. 7. 11:04
 5/9 Gábor_79 ***** válasza:
Szerintem nem fér bele. El mentem a házad honlapjára, ott azt veszem le, hogy a szélessége 160mm. A CPU hűtő magassága 161 mm. Én is hűtőt nézek napok óta, úgyhogy benne vagyok a magasság-szélesség témában. Neked maximum 92mm átmérőjű toronyhűtő fér a házadba, de abban sem vagyok biztos, mert az én házam 180mm széles és így is valamelyik 92-es épp, hogy elfér.
2013. aug. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akkor tudnál ajánlani egy hűtőt ami elfér és jól hűt ? max 15k
2013. aug. 7. 12:44
 7/9 Gábor_79 ***** válasza:

Megpróbálok. Ehhez mit szólsz? Ez minőséginek számít 140 mm magas. [link]

[link]

Ezt csak az érdekesség kedvéért mutattam,(ez a kedvencem, ilyet szeretnék, de nekem drága) bár az ár alatta van amit kértél. Jut eszembe nekem is ilyen alaplapom van mint neked. Szóval ezzel az a gondom, hogy 2 cm-re van a ház oldalával párhuzamosan és nemtudom, úgy mennyi levegőt kap így a ventillátor.

2013. aug. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gábor_79 ***** válasza:

Itt több kép van: [link]

Ami nehezíti a dolgod, hogy 25dkg híján 1kg, ezért a beszerelése viszonylag bonyolult. Ki kell szerelni az egész alaplapot, mert a hátuljára egy erősítő keret szerelendő. Csak így lehet beépíteni. Mondjuk nem lehetetlen és csak egyszer kell megcsinálni. Szerintem ez ideális neked.

2013. aug. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gábor_79 ***** válasza:

Lehet, hogy tévedek a magasságot illetőleg; nem találtam sehol egyértelmű adatot, illetve itt: [link]

Csak ez pont ellentétes azzal, amit máshol olvastam.

2013. aug. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!