Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom a PC-t TV-vel...

Hogyan tudom a PC-t TV-vel összekötni HDMI segítségével?

Figyelt kérdés
A TV nem ismeri fel a gépet, elvileg be kéne állítani, hogy a videokártya melyik kimenetet használja. Hogyan tudom megcsinálni? AMD videokártyám van
2013. aug. 6. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel.
2013. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Összekötöd a kettőt HDMI kábellel, Windows + X gombokat megnyomod, itt külső kijelzőt csatlakoztatod, TV-n kiválasztod azt a bemenetet, amelyikre kötötted a gépet.
2013. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Jobb egér gomb asztalon.

2. Képernyőfelbontás (Windows XP vagy régebbi esetén tulajdonságok.)

3. Rámész a kijelzőre majd kipipálod hogy ez legyen az elsődleges megjelenítő.

+. Ha másodlagosnak akarod akkor ugyan itt ki tudod választani, hogy klónozás (Mind két monitoron ugyan az.), vagy kiterjesztés (A második monitorra plusz asztal terület ahova külön rakhatsz dolgokat.). Ha nem jelenik meg itt a második monitor valószínűleg rossz a videokártya drivere. Ha a lépéseket követed sikerülni fog. (Windows xp vagy régebbi esetén csak az elsődleges monitort tudod itt beállítani.

2013. aug. 7. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!