Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meddig lehet és hogyan kell...

Meddig lehet és hogyan kell tuningolni egy intel HD 3000 vga-t?

Figyelt kérdés
A proci: i5 2500k + Cooler Master Hyper TX3 hűtő. A Vga most 850mhz-n ketyeg voltfeszültségnek meg -0,315-öt ír a program. Hogyan lehetne tuningolni? Milyen arány legyen a mhz és feszültség közözött? Vagy valaki aki szintén tuningolta a hd 3000-rét megtudná mondani h mit milyen értékre állított be?F Fontos lenne! Előre is köszönöm :)

2013. aug. 6. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt semennyire.
2013. aug. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Rasta Joint ***** válasza:
Minek akarod tuningolni? Úgy is bőven gyenge teljesítményű marad.
2013. aug. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
YouTube-on láttam videókat és ott tuningolva már elég szépen teljesitett. Nem nagy játékra kéne.. csak Dead Island-hez(ami most is szepen megy kis felbontason, csak nagyon ritkan akad egy kicsit) és épp annyi tuning kellene h ez megszűnjön. Na? Tudnátok segíteni, h mit mennyire húzzak?
2013. aug. 6. 18:02
 4/11 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem , hogy azt az integrált kártyát ugyan minek tuningolni? Max. 2-3 fps növekedést fogsz tapasztalni?

Ez egy integrált kártya, teljesítménye egy Nvidia 8500GT-hez hasonló ami 6 éve jelent meg... játékra vegyél inkább dedikált videokártyát.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__1..

2013. aug. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát oszt miből? :D
2013. aug. 6. 18:08
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
ostobaságot beszél itt mindenki. ha van vagy 8 giga ramod vagy minimum 4 gb a dead islandot simán viszi magasba. nekem lapopom van i5 2430 2,40 ghz turbo boost 3,00ghz proci, és 8 gb dd3 1333mhz ram, és intel hd 3000. far cry 3 mat 5 napja vettem meg CD galaxisról és képzeljétek ment magasba :)) GTa4 meg közepesbe... sok válasziróhoz egy kérdés, : ti már használtátok hogy ennyire tudjátok??? :))) ha igen nem 2 giga ram melett meg 1,6 os dualcore intellel kéne probálkozni. kérdezőhöz csak annyi: minden játék esélyes a gépedre.. esetleg nem max lesz csak ilyen közepes graf.... nekem saját tapasztalatom van szóval nem kérek okoskodásokat MR. apuci gamergép fan gyerekektől.............. ennyit erről. (ettől még az integrált vidikari gyengébb az ilyen nvidiáknál senki nem mondta hogy jobb)
2013. aug. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
emelett nézzetek teszteket az intel HD 3000 ahhoz képest, hogy integrált elég erős. a CPU-ba lett beágyazva.
2013. aug. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Dead Island (Megjelenés: 2011. szeptember 06).gépigénye:

CPU: Core2Duo 2.66 GHz

RAM: 4 GB RAM

VGA: GeForce 9600 (1GB)


Szóval nem mai játék és nem is gépigényes.

2013-at írunk.

a kedves kérdező sem tud visszamenni az időben és minden egyes nappal elavultabbá válik a gépe, ahogy az enyém is, ahogy mindenkié.

Nekem is egy integrált videokártyám van, mégpedig egy HD7660D ami egy A10 5800K-ba van beépítve.

Ez a kártya 2x vagy 3 x jobb mint a HD3000 , mégsem vagyok vele megelégedve. Régi játékokat jól visz , de a BF3 megizzasztja rendesen Full HD-ban.

És nemsoká jön a BF4.

Meg a többi.

Én az I5 alá vennék egy rendes kártyát ha játszani akarok, a HD 3000 nem játékra való, csak filmet nézni, böngészni.

Játékra videokártya való, minimum 30.000 Ft-tól, ez az én véleményem

2013. aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ez részbe igaz. de nem mindenki gull hd ba akar játszani. ppl nekem a far cry 3 közepesbe és magasba nem sok különbség volt. ezért maradtam a közepesnél. hd 3000 is jó ha nem full ba akarunk játszani . emelett nyilván erre való vidikarit érdemes venni, én csak azt mondom (saját tapasztalatból) hogy nekem mindent visz közepesen. BF3 mat multy miatt megvettem és megy... ennyit eről. amugy meg előző válaszoló nem mindenbe jobb. AMD Llano procik integrált videója erősebb/sokoldalúbb, de ott meg harmatosabb a CPU rész..
2013. aug. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az 5800K egy Trinity processzor és nem Llano !

Csak körülbelül 20-30%-al erősebb egy Trinity IGP-je mint a Llano IGP-je...

[link]

Egy 7660D IGP-je sokszor 100%-al erősebb (de van hogy még ennél is jobban teljesít) mint egy HD 3000

[link]

2013. aug. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!