Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik az ESC gomb?

Miért nem működik az ESC gomb?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most vettem észre, hogy nem működik az ESC gombom. Ezt valamilyen kombinációval ki lehet kapcsolni vagy besz*rt a laptopomon ez a bill? Valami megoldást tudtok rá?

2013. aug. 6. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Pattintsd ki és nézd meg, nem-e koszolódott el ott valami.
2013. aug. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Abban a sorban az F1,F2,F4,F8,F12 működik csak. Keyboard tester szerint.
2013. aug. 6. 12:41
 3/6 A kérdező kommentje:
Minden frankó amúgy, de ebben a sorban ezek a gombok nem működnek, kiszedtem a gombokat, kifújattam, tisztítóval áttörölgettem, de semmi...
2013. aug. 6. 13:02
 4/6 anonim ***** válasza:

egyszerűen megtudod nyomni bármelyik billentyűdet ezzel:


[link]

2013. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. aug. 7. 09:28
 6/6 BeR54 válasza:

Hetek óta kellemetlenkedik nekem ez az ESC gomb tiltás, s ez egyre bosszantóbb :-(


A gép indítása után mindig működik, de valami nyomoronc program valahogy letiltja, és nem sikerül elcsípni a "tettest"... Google-barát azt mutatja, hogy nem vagyok egyedül ezzel a dologgal, de ez nem vigasztal... egy valag ötletet kipróbáltam, de nem jött be egyik sem... lementettem a regeditből a HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet ágat indulás után referenciaként, próbáltam előidézni az ESC tiltását, de bezzeg ilyenkor nem "romlik"... aztán egyszer csak "beáll": nosza regedit, mentés, és kukkolás a változásokban, de nem bukott még ki...

Mivel NAGYON bosszant, kínomban most csináltam egy Teszt felhasználót: ÉS OTT IS tiltott az ESC... Ctrl+ESC megy, de az általános értelme az ESC-nek nem müxik...

Kiléptem a Teszt felhasználóból, és vissza a sajátomba: ÉS MOST MŰKÖDIK!!!


No de mitől? ÉS mitől "romlik" el???

2013. okt. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!