Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lessz bizonyos rendszere...

Miért lessz bizonyos rendszereknél az AMD Phenom II 4x 3,40Ghz-s prociból AMD Athlon II X3 460?

Figyelt kérdés
Arra gndolok itt hogy van egy alapból AMD Phenom II 4x 3,40 GHZ-s procim és win 7 64 BIT nél Athlon II X3 460 lessz belőle a BIOS-ba is meg mindenhol. Holott 32BIT-en Phenom II X4 B60. De most pl az asrock alaplapomhoz kapott drivert fölraktam amibe volt valami UCC (nemtudom miaz pedig ezeken kívül értek a gépekhez)és most 32BIT-es windows 7 ultimate en is athlon II X3 B60? Valaki magyarázza légyszives el nekem miért van ez és hogy hogy lessz újra Phenom II X4 B60.
2013. aug. 5. 18:15
 1/5 BM-Striker ***** válasza:

Mert a te cpu-d egy felodott 4. magú Athlon II X3 460.


A magfeloldás mem mindig működik teljesen megbíthatóan.

2013. aug. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hogy lehet ezt újra életbe hozni?
2013. aug. 5. 18:23
 3/5 BM-Striker ***** válasza:
Kasnálod 3 maggal vagy eladod és veszel egy rendes 4 magosat.
2013. aug. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jóó rendes válaszra vagyok kíváncsi.. eddig érdekes valahogy volt 4 magos is.. köszi de inkább aki jobban tudja kérem az írjon!
2013. aug. 5. 18:32
 5/5 BM-Striker ***** válasza:

Ez a cpu egy Athlon II X3 460, amivel fel hehet oldani 4. magját, ami hol működik, hol nem.



Rakd újra a Widdews-t(a 64 bitest) telesítsd fel legújabb alaplapi driverket, a gyártó oldaláról, és a bios-ban kapcsold be az ucc-t.


Ez procedúra 4. mag felodására, más módszer nem nagyon van.


Vedd figyelembe, hogy azért vannak 3 magosok, mert el lehessen adni agyári teszten megbukott k10-eket is.


Miután nagy volt a piaci igény a 3 magosokra, ezért, hibátlan cpu-kat is eladtak 3 magosnak, ezeket lehetett feloldani.

2013. aug. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!