Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meg tudom valahogy csinálni a...

Meg tudom valahogy csinálni a procim? Vagy kuka?

Figyelt kérdés

Ma ki akartam tisztítani a procihűtőt, de annyira profi vagyok, hogy nem vettem észre, hogy nem csak a tetejét szedem le, hanem az egészet kerettel, procival együtt kiszedtem a helyéről. Próbáltam leszedni a hűtőt a prociról, de 5-6 év alatt eléggé egybeforrt, és képtelen voltam leszedni. Van valami lehetőség rá, hogy visszategyem? Jópár tű is elhajlott az alján, amivel rárakom az alaplapra. Kuka, vagy meg lehet még csinálni?


Gondolom, ha nem lehet, csere az egész gép, mert ilyen procit már nem nagyon kapni.



2013. aug. 4. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült, kihúztam az FX-8320amat hűtővel együtt, hajszárítóval leszedtem. Tűket hajlítsd vissza és reménykedj. :D
2013. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát jó.. Nekem egy athlon 64 x2 dc 5000+ procim van :D Próbáltam visszahajlítani, de szinte lehetetlen küldetés. és mivel 6éve mozdítva se volt, így nagyon durván összeforrt a hűtővel :DD
2013. aug. 4. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!