Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem árt a procinak és a...

Nem árt a procinak és a foglalatnak hogy ha mindig 50 fok körül jár?

Figyelt kérdés
proci:e5200

2013. aug. 4. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Bőven jó hőmérséklet.
2013. aug. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jah és nincs pasztázva
2013. aug. 4. 14:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt nem írtam hogy ha alapjáraton annyi, akkor kicsit lehetne kisebb. De paszta nem árt rá. Ha terhelés alatt ennyi, akkor emiatt ne szedd szét.
2013. aug. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez a hőmérséklet filmnézés,flash játékok nál van simán csak 45
2013. aug. 4. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor egy rendesebb játéknál feljebb megy ez az érték. Nem árt akkor még is csak pasztázni. Tényleg kb 5 perc az egész.
2013. aug. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hironnad ***** válasza:
Hát nem árt az biztos, paszta nélkül én össze nem raknám, viszont ha van 30 fok a szobában, és a ház sem jól szellőzik, akkor 40 fok alapon nem nagy gáz, nekem is így van, viszont teljes terhelés mellett sem megy 53 fok fölé! Egy kis paszta néhány fokot segít alapjáraton is, viszont terhelésnél már nagyobb különbséget mutat, és ott már nem mindegy, h 70 v 60 fokos a proci, viszont a legtöbb egységnek 70 fok még nem okoz gondot, de hosszú távon jó, ha az alatt tartjuk....
2013. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem am a gépem az ablak mellet van és elég meleg van nyáron :D
2013. aug. 6. 07:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!