Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki ajánlana nekem egy jó...

Hironnad kérdése:

Valaki ajánlana nekem egy jó procihűtőt, ami nem magasabb 15cm-nél, és képes hűvösen tartani egy FX6300-at?

Figyelt kérdés
Sharkoon Vaya házam van, és azt olvastam a neten, h 15,5 cm a legmagasabb, ami még elfér benne!

2013. aug. 3. 21:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah, jut eszembe, 10 ezerig max.
2013. aug. 3. 21:30
 2/7 BM-Striker ***** válasza:
Scythe Garand Kama 2
2013. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz tuning, jó lesz amit a 2. ajánlott. Ha lesz tuning, akkor ne ezt. Elég gyenge a hűtési teljesítménye. A hőcsövek is kib..szott hosszúak. Nehezen vezetik el a hőt.
2013. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, és tudnál ajánlani helyette egyet, mert igaz még nem tervezek tuningot, de ki tudja mot hoz a jövő... :)
2013. aug. 4. 09:07
 5/7 BM-Striker ***** válasza:
Ha nem lesz komoly tuning, akkor Xigmatek Loki vagy Alpenföhn Sella is elég lesz.
2013. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
okés, köszi a válaszokat!
2013. aug. 4. 18:26
 7/7 A kérdező kommentje:
A sella lett, király, tuning nélkül maximális kihasználtság mellett sem engedi 53 fok fölé, pedig van vagy 30 fok a szobában! :)
2013. aug. 6. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!