Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kapcsol ki a videókártyá...

Miért kapcsol ki a videókártyám ha terhelést kap?

Figyelt kérdés

Először is úgy jelentkezett a probléma, hogy mikor játszottam, játék közben kikapcsolt a vga, egy pár másodpercre, de aztán vissza is jött a gép, annyira nem törődtem vele, gondoltam a monitor csinálta, de most hogy a gép újraindításáig vissza sem kapcsol már elég dühítő, tesztelgetés után rájöttem, hogy a vga-val van baj!

Először is kitakarítottam, majd hogy megbizonyosodjak róla, hogy biztosan a vga-val van baj, furmark-al terheltem, és itt kb olyan 4mp múlva ki is kapcsolt! Aztán újrapasztáztam, de nem segített. Aztán jött a tápcsere, egy 500W-os kölcsön kapott táppal próbáltam ki, de ugyan ez a jelenség! Sajnos a VGA-t egy másik gépben nem tudom kipróbálni (fordítva sem), mert minden ismerősömnek már express van, de én most a jogsi miatt nem akarok gépre költeni!

Amúgy egy x1650pro 512Mb, AGP 8x vga-ról van szó!


2013. aug. 3. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

kezdi megadni magát a gpu alatt a golyózás, javítani meg nehéz, és szinte már nem is lehet.

Nem lehet stencilt kapni hozzá, meg nem is érdemes újra golyózni azt a lapkát ami már egyszer tönkre ment.

2013. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, meg hát ha lenne is olyan kis golyóm, nem lenne mivel felmelegíteni ugye a chipet, meg amúgy is asszem, hogy 2x vagy 3x lehet melegíteni, utána a hő hatására felgyülemlett nyomás a chip-ben kárt okoz!

Hát akkor másik vga, vagy egy új gép! :/

Köszönöm a választ! :)

2013. aug. 3. 23:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!