Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit fejlesszek a gépemen?...

Mit fejlesszek a gépemen? Adatok lent.

Figyelt kérdés

Olyan gépet akarok amin elfutnak az újabb játékok.


A gépem adatai:

Processzor: Intel(R) Celeron(R) CPU 2.00GHz

Videókártya: NVIDIA GeForce FX 5200 128mb

RAM: 256mb

Operációs Rendszer: Windows XP SP2


2009. okt. 25. 08:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
szvsz az egészet dobd ki...ez a gép már 2 éve is fostalicska volt, [link] <<<ode felmész és megrendeled ami kell és segítenek is összeállítani a neked leginkább megfelelőt
2009. okt. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Egyet kell értenem az elsővel. Ez egy régi vacak, ha jól sejtem AGP-s videokártyafoglalattal, 478-as procifoglalattal és DDR1-es memóriával. Dobd ki és vegyél egy újat.
2009. okt. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem kell azt kidobni jó az internetezésre még.
2009. okt. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Vegyél új gépet, ezt pedig ajándékozd el a cigányoknak (már ha nem veszik sértésnek és vernek agyon).
2009. okt. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Sok kockafejű,mi a baj ezzel a géppel?Netezni,dolgozni tökéletes,max egy kis RAM kell bele.

Látom ráértek játszani

2009. okt. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Előzőnek nagyon igaza van.És mivan ha vesz új gépet de az elromlik?akkor tökéletes lessz ez a gép neki
2009. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Hintalow ***** válasza:

Mindenekelött definiálni kellene, hogy mit értessz "újabb játékok" alatt.

Ezt a gépet a lehető legtöbb fejlesztéssel is csak 2-3 éveel ezelötti játékokat fogsz élvezhetően, jó minőségben futtatni.

Nézzük csak: s478-as alaplapba a legjobb processzor amit vehetsz, az egy 3Ghz körüli P4-es, ilyeneket már újonnan nem nagyon kapsz, ezért árat nem tudok mondani, 10-15 között lehet.

Videókártya: egész jó modelleket is megcsinálnak agp csatival, de akár ATI, akár Nvidia, 15-20ezer pénznél többet ide sem érdemes kiadni, mert ez az a kategória, amit még ki bir hajtani a gép.

Memória: legalább 1, de inkább 2 giga, az ami jól jön, mivel ddr1-es konfig, ez is húzosab lesz, 8 és 16 ezer között érdemes számolni.

Nekem is az a véleményem, hogy egy ilyen konfigra túl sokat már nem érdemes áldozni, mert ha hozzácsap valamennyit, már lehet új gépet építeni.

2009. okt. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ezen semmit, ha van lcd tvtek vegyél ps3-at árcsökkenés után már 70-75 körül kapni vagy xbox360-at ami még olcsóbb, ha nincs lctv akkor kb. 100-120-at szánj rá egy gépre monitor nélkül.
2009. okt. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Sok hülye válaszoló, nem fogják fel hogy a kérdésben ott van hogy a mai játékokkal szeretnél játszani:D

Szóval ez a gép tényleg egy rakás microsoft szar:D úgyhogy nem érdemes megtartsd, de lécci búcsúzz el tőle mielőtt eldobod mert ez is csak élőlény:D:D

Hogyha szeretnél pl cod4-gyel normális grafikával hátszani akkor venned kell:

- új ramot (memóriát): legalább 1 gigás DDR2-t

- új procit: manapság egy jó játékgépnél alap a kétmagos processzor szóval egy dual core procit vegyél

-kell egy új videókártya: ajánlom az nVidia 8600 GT-t (nekem is ilyen van és tök jól működik) (a raedonoknál nem vagyok jártas bocsi)

-erre a configra akár föl is rakhatod a Windows 7-et mint új oprendszert (fölraktam és qrva jó:D)

naggyából ennyi de szerintem majd még be kéne szerezned egy új tápegységet és merevlemezt is ha azokat azóta nem bővítetted.

Részemről ennyi sok sikert:D:D

2009. okt. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A 8600 gt kb 2 éves kártya, nem érdemes ma ilyet venni.

Ati 4850-es kártyája már van 25ezerért, minden mai játékkel elboldogul és van is benne tartalék.

2009. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!