Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép bontóba be lehet...

Ada.Cicc. kérdése:

Számítógép bontóba be lehet adni egy tabletet?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos, de nevetséges árat fognak fizetni érte.
2013. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj be hozzájuk és kérdezd meg őket, vagy ha nem akarsz azért utazni hívd fel őket vagy emailbe írd le nekik a gondod.

Sok helyen már ott is kezdenek ezek a tabletek elterjedni és hallottam már hogy valahol külön oktatásra küldi a főnök az ott dolgozókat hogy tanulják meg ezeknek a szerelését is hogy értsenek is hozzá.

Azt nem tudom hogy ki veszi be és hogy hol mert ha egy tablet tönkremegy akkor maximum a kukába lehet kivágni sajnos mert próbáltam már én is megcsinálni egyet aminek a képernyőjét kellett volna kicserélni, tudtam is szerezni egy ugyanolyat amit donornak adtak el, a képernyője jóvolt mert a másikon működött csak annak akksi hibája volt és azért adták el csak hálózaton ment viszont amikor átszereltem nem működött, majd amikor vissza akkor meg igen, bevittem szervizbe és mondták hogy az alaplapjába a kimenet szállt el, de ha az akksit átraktam volna a másikba akkor nem működött volna mert oké hogy ugyanúgy nézett ki de eltért a típus szám az eggyel régebbi volt amit donornak szereztem, nem ment el rá sok pénzem, nem azzal volt a gond csak egyszerűen más volt a kiépítése és azért nem működött. meg nagyon nem is foglalkoznak ilyenekkel mert nagyon érzékeny dolgok ezek szerelésnél elég egy rossz mozdulat és már dobhatják ki.

2013. aug. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm.:)
2013. aug. 1. 23:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!