Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit lehetne tenni? (monitorgond)

Mit lehetne tenni? (monitorgond)

Figyelt kérdés
A régi monitoromon bekrepált a kapcsoló, ki lett cserélve, de az is bekrepált. Mivel a monitor már dög volt, szerztem egy másikat (az sem sokkal fiatalabb 7-8 éves lehet), jó egy év után azon is döglődik a kapcsolóáramkör. Most költsek megint arra a vacakra, hogy megint megkrepáljon? Vagy van valamilyen barkács módszeres áramkör (nem érdekel, ha ronda, meg a monitoron kívül helyezkedik el), ami garantáltan megoldaná ezt a problémát? Vagy nincs más megoldás, csak új kapcsoló vagy új monitor?

2013. júl. 31. 23:18
 1/6 soccerway ***** válasza:
Nem kell kapcsolgatni a monitort, és nem megy tönkre.
2013. júl. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél újat
2013. júl. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első: Nem járatom 0-24-ben a gépet!
2013. júl. 31. 23:47
 4/6 soccerway ***** válasza:
Nem is a gépre írtam, a monitor lekapcsolja magát energiatakarékos üzemmódba, ha a gép ki van kapcsolva.
2013. aug. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vagy úgy! Csak én éjszaka kikapcsolom a főkapcsolót! (A monitort külön nem.) Igazából akkor szoktam rá erre a dologra, amikor a nyomtató éjjel nyekkent egyet. Nem értem mi a f... dolga van hajnali 5-kor? Meg világított benne valami led (nem a kapcsolón lévőnek tűnt). Na meg azért az éves áramszámla is kisebb, ha nincs áram alatt éjjel.
2013. aug. 1. 10:16
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem lehetne valahogy megbuherálni, hogy ne legyen benne stand by állapot, csak on és off? Mert akkor a gép bekapcsolása után indítom a monitort, és a kikapcsolása után azonnak kinyomnám, így nem lenne feleslegesen feszültség alatt, viszont a kapcsolójelet sem kellene várnia a számítógéptől.
2013. aug. 2. 00:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!