Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miert nem tudom pendriveon...

Drifter_09 kérdése:

Miert nem tudom pendriveon keresztul bootolni a Win7-et?

Figyelt kérdés
Vettem egy zsir uj hdd-t, a regi hdd-men 1x sikerult elinditani a telepitest. Most azt irja ki, hogy Hibas lemez, nyomjon le egy gombot. Boot menube 1. bootolas a pendrive, ha valaki ert hozza annak varom a valaszait! Elore is koszonom. A laptopom Nec Versa One. Ajanlottak a Yumit is, de azzal nem latja az iso fajlt es nem ertem miert!

2013. júl. 31. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:

a pendrive file rendszerét fel kell készíteni bootoláshoz!

ezer meg ezer videó van róla magyarul is kérlek ne magyarázzam én el

2013. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gábor_79 ***** válasza:
Ja a Yumi korrekt, nincs nagyon annál egyszerűbb. Kikerested a win7/8 installert a menüben? Nem tudom elképzelni. Lehet, hogy az Iso-d hibás? Te készítetted esetleg vagy így szerezted Iso formátumban?
2013. júl. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megvsinaltam mar bootolnam, de azt irja ki, hogy valasszak proper bootot. Sajnos nem ertek a technikai dolgokhoz.
2013. júl. 31. 20:30
 4/7 A kérdező kommentje:
Toltottem le egy masik win7.isot es azzal csinaltam meg a Yumit.
2013. júl. 31. 20:31
 5/7 Gábor_79 ***** válasza:
És ez végül működött mindenestül? Azért ne siesd el. Megvannak a drivereid? jó ha telepítés előtt mented le a gépedről és nem utólag kell hajkurászni.
2013. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem nincsenek, a regi hddm ossze omlott, most elkezdenem bootolni pendriverol es kiirja, hogy valasszak proper bootot!
2013. júl. 31. 20:48
 7/7 Gábor_79 ***** válasza:
Hogyhogy összeomlott a Hdd-d? A biosban látszik az új merevlemez? A biosban be kell állítani a boot prioritit, arra utal a hibajelzés, és első legyen a pendrive, de csak a telepítés idejére, utána a HDD legyen az első. Vagy a Cd az 1. második hdd.
2013. aug. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!