Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS GTX 660TI vagy ATi...

Halalfalo kérdése:

ASUS GTX 660TI vagy ATi Radeon HD7870?

Figyelt kérdés

A két kártya tulajdonságai nagyon hasonlóak. Az ATI olcsóbb, de az nVidia szimpatikusabb. Ebből a két kártyából kell választanom. Melyiket ajánlanátok, ha azt a kis árkülönbséget nem vesszük figyelembe? Nagyon sok helyen olvasgattam, hogy kb. egyformák, volt ahol az egyiket, volt ahol a másikat dicsérték. Azt írták az egyik helyen, hogy az ATI egy hangyányit jobb játékokra, de pl. videószerkesztésre az nVidia a jobb. Tanácstalan vagyok. Egy picit az nVidia felé húzok.

- Az ATI 256bittel megy az nVidia 192-vel

- Az nVidia grafikus processzor órajele egy picit több

- az nVidia memóriaórajele kb. 1200Mhz-vel több


Azt sem tudom, hogy az ATI-nál melyik gyártót válasszam?:

- Sapphire: 55.367FT

- XFX: 55.490FT

- ASUS: 58.990FT

- MSI: 59.690FT


Körülbelül ennyi a különbség köztük. Mindenhol mást írnak róluk, és mindkettő megállja a helyét, de mégis melyik a jobb, ha van jobb?

Előre is köszi a válaszokat, tippeket és a tájékoztatást. :)



2013. júl. 30. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

megéri pár ezret ráfizetni ez sokkal erősebb..

2013. júl. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
68%
HD 7870 nagyjából 3%-al erősebb, és ez szinte tényleg észrevehetetlen. Ha belefér a keretedbe, 65k-ért van Tahiti LE-s Powercolor HD 7870 iponon, szinte ugyanolyan teljesítményt nyújt, mint a GTX 760/ HD 7950 .
2013. júl. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!