Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen 5.1-es Gamer fülest...

Milyen 5.1-es Gamer fülest ajánlotok?

Figyelt kérdés
Minél olcsóbban szeretnék (nem virtuális) 5.1-es fülest venni. 15-öt szánok rá, de ha indokolt, picit fölé mennék. Persze az még jobb lenne ha 15 alatt van. Minőségu zenehallgatásra és multiplayer játékokra használnám.

2013. júl. 28. 23:30
 1/8 Kirito-kun ***** válasza:

ennyiért csak nagyon ergya minőséget kapsz... real 5.1-et nem is fogsz max valami gagyi virtual-t de én a helyedben inkább vennék egy fasza sennheiser fülest (pl: [link] )


lehet hogy sztereo,de hidd el,hogy sokkal-sokkal jobban szól,mint ezek a "gamer" feliratú szutykok....

2013. júl. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez az 5.1 egy füles dolog csak habi... Veszel egy minőségi sztereót, és jobban jársz vele. (Pontosan úgy, ahogy az első mondja.) Amúgy 5.1-et jobb lenne kiépíteni hangfalakból.
2013. júl. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, valószínűleg rosszul fogalmaztam kérdésem. Azért szeretnék 5.1-es gamer fülest, mert sok fpst játszok multiplayerbe ( pl. Cs, CoD) és ott nagyon sokat számít a jó füles, hogy halld, ki merről jön, lő. És ezenkívűl szereretném azt, hogy szépen szóljon.
2013. júl. 29. 11:39
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja, és egy jó 5.1-es hangfalszettet nem tudnék kihasználni, és mikrofon sincs rajta.
2013. júl. 29. 11:41
 5/8 Kirito-kun ***** válasza:

ha mindenképp "gamer" feliratút akarsz,akkor Creative Tactic3D SoundBlaster Sigma vagy Creative Tactic3D Sigma,nem tudom,melyik néven fogod megtalálni...



elárulom,hogy egy 2000Ft-os tesco-ban vásárolt samsung fülesem volt évekig,és mw3-ban szinte kivétel nélkül mindig 1. vagy 2. helyen végeztem...

2013. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké, vágom, nekem is megy a játék nélküle is, de fejlődni akarok. Nem Gamer feliratút akarok, hanem egy jó, 5.1-es, mikrofonos headsetet.
2013. júl. 29. 16:09
 7/8 anonim ***** válasza:
A legjobb kicsit magasabb árkategóriában a Roccat Kave. Ez valódi 5.1-es és még csak gamer felirat sincs rajta. Remek hangzása van, legalábbis a sok anyázásból meg wh-val való gyanúsítgatásból én úgy érzem nagyon is jó füles. Ezenfelül remek mikrofonja van, ami leszerelhető, ha kell. Ami gond lehet az az, hogy kicsit nehéz, bár engem nem különösebben zavar. Kagylós, tehát a fülkagylód teljesen belemegy, így remekül szigetel. És akkor még azok a párnák. Én remekül meg vagyok elégedve vele, és mivel tudtommal ilyen árkategóriában nem sok a valódi 5.1 így én ezt ajánlanám.
2013. júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a Roccat Kave megtetszett, valszeg azt veszem :)
2013. aug. 6. 21:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!