Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A 7.1-es fülhallgatókhoz...

A 7.1-es fülhallgatókhoz elengedhetetlen a 7.1-es hangkártya?

Figyelt kérdés
Játékra illetve zenehallgatásra keresek egy nagyon jól,mélyen szóló füllhalgatót 14 ezer alatt. Genius SH-G700V-t néztem ki eddig. De mivel nincs 7.1-es hangkártyám, csak az alaplapi 5.1 ( Asrock B75M-DGS ) így nem tudom megéri-e.

2013. júl. 28. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
az alaplapi hangkártyűhoz minek akarsz te 14 ezres fülest? először vegyél valami normálisabb Asus Xonar-t vagy legalább egy creative sound blastert. majd csak lesel milyen lessz a különbség..
2013. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolom a fülhallgató is csak abból "dolgozik" amit kap. Nem hiszem, hogy feljavítaná az 5.1 kimenetet 7.1-re.

Nincs olyan, hogy 5.1-es üzemmód? Aztán majd veszel egy 7.1-est később.

[link]

2013. júl. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Arra most nekem nincs külön pénzem. Egyébként meg egy baleset miatt egy törött 12ezres Thermaltake ShockSpint használok amit cserélni szeretnék hasonlóan jól szóló fülesre. Nem tudnál ajánlani akkor sima stereosat?
2013. júl. 28. 15:31
 4/7 A kérdező kommentje:
a PCI-Express slot foglalt egyenlőre, a fülhallgató törött ezért kéne a csere. Csak szimpatikusnak tűnt ez a Genius.
2013. júl. 28. 15:32
 5/7 anonim ***** válasza:
ha nem vagy nagy multiplayer játékos, aki napi szinten nyomja, akkor nem érdemes 5.1 es füles, meg 7.1 se, azokat 20 alatt nemnagyon szabad, mert nem az igazi, inkább egy Sennheiser hd 205 II! más kategória mint az a genius.zenehallgatásra, sokkal jobb választás.
2013. júl. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát igazából a multi és a zene sokszor egyszerre szokott menni (Zene csak mmorpg stb közbe, FPS közbe soha).A mostani thermaltake shockspin-em gyönyörűen alkotott, csak mivel törött, hol a jobb - hol a bal oldalt megy el a hang. Megbízható,kényelmes,jó basszust leadó fülhallgató kéne, ami től nem törik le a fülem 12 óra használat közben.

Hasonlóra gondoltam : [link]

2013. júl. 28. 15:37
 7/7 A kérdező kommentje:
És természetesen mikrofonos fülhallgatót keresek!
2013. júl. 28. 15:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!