Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges hogy Sapphire...

Lehetséges hogy Sapphire HD7970 Boost Edition (100. 000 ft) VGA kártyával csak kb fél évig tudok maxon játszani?

Figyelt kérdés

Az egyik hozzászóló szerint igen. Azt írta hogy a GTA V még menni fog de utána már nem tudni.

Ezzel sikerült elbizonytalanítani, hogy egyáltalán érdemes-e gépet vennem, mert annak nem látom értelmét hogy veszek 200-ért egy konfigot és fél vagy 1 év múlva már lejjebb kell vennem a grafot. Cáfolja valaki ennek a bizonyos hozzászólónak a véleményét, mert nem hagy nyugodni?


2013. júl. 27. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni mi lrsz fél vagy egy év mùlva...pl a crysis 3 hot egy 7970 sem elég ultrára...nagyban függ attól is hogy, hogy optimalizálnak egy adott játékot. Az a hozzászóló meg valami jós vagy mi???
2013. júl. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De várhatóan (az előző generációkhoz viszonyítva pár evig elfogja vinni a gameket high-on?
2013. júl. 27. 09:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Max. 1-1,5 évig tudod maxon..

Utána vehetsz megint 200ezrekért gépet

2013. júl. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem én leszek az....

1. Azt mondtam hogy a gta5 optimizálásától függően fog futni, NEM LEHET MEGMONDANI!!!!

2. Olyat sem mondtam hogy fél és után vagy 1 év után cserélned kell.

3. amit most is mondok, hogy SENKI, nem tudja megmondani hogy milyen mértékben fejlődik a számítástechnika, lehet hogy 1 évig l*fasz se fog változni, csak gányolják a nagy cégek a zsíregyforma csak más kódnevű cuccokat, de az is lehet hogy holnap az egyik gyártó előrukkol egy 7970-nél 73267923559327x erősebb kártyával, de akkor sem kell lecserélned mert viszi a játékokat. Szerinted a 7870 nem fosabb a 7970-nél? És nem viszi a gta4-et? Azt csakis TE mesélted be magadnak hogy fél év múlva cserélheted a 100E-es kártyádat. Szépen is néznénk ki...

2013. júl. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azért mondom, mert nekem most van egy hd4650, és még most is mennek rajta a játékok low-on. és már kb 6 éve vettem, és 80 ezer volt anno a konfig.. ha ebből indulok ki akkor ez 200-ba fog kerülni 7970-val, és ha az bírta 6 évig, akkor ez jóval tovább kéne bírnia.
2013. júl. 27. 10:14
 6/6 anonim ***** válasza:
De nem érted hogy ez rohamosan fejlődik? Bírni fogja nem kell fosnod, megéri megvenni.
2013. júl. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!