Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy 60 centis ful hd-s...

Van egy 60 centis ful hd-s monitorom! Az a gondom vele hogy van rajta hang kimenet de hiába dugom bele a hangfalat . Meg se mukkan . :S hogy tundám megcsinálni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 26. 08:51
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
nemtudom csak úgy írtam :D nem értek én ehez annyira :S
2013. júl. 26. 21:33
 12/21 anonim ***** válasza:
Itt kínlódunk ezzel napok óta, de a monitorod márkáját és típusát még mindig nem tudjuk ,pedig mennyivel egyszerűbb lenne a dolgunk ha ismernénk és letöltenénk a kézikönyvét mert abban biztosan benne van...
2013. júl. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
AOC E2450SWHK
2013. júl. 27. 08:47
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem sok minden derül ki az angol nyelvű kézikönyv kép aláírásából. Számozva vannak az ábrán a csatlakozók:

1. AC port

2. VGA

3. DVI (available for selected models)

4. HDMI(available for selected models)

5. Audio(available for selected models)


Viszont lejebb találtam egy ilyent:

5. Optional –(Requires a video card with Audio port) - Connect one end of the Audio cable to the back of the monitor and connect the other end to the computer’s Audio port..


Szóval a monitoron AUDIO BEMENET van és a Számítógép audio kimenetével kell össze kötni...

2013. júl. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
értem , de nekem valahogy úgy kéne megoldani hogy hangfalat tudjak hozzákötni és azon szóljon ! azt sehogysem lehet ?
2013. júl. 27. 12:40
 16/21 anonim ***** válasza:

Hát mivel bemenet, ezért csak hangot tud fogadni, de kibocsátani hangjelet nem tud.

Miért nem a számítógép audio (zöld) kimenetére dugod a hangszórót? Távol van a monitor a géptől?

Hosszabbító nem oldja meg a gondod? Egy ilyen:

[link]


Ebből 5 méter 1000 Ft

2013. júl. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
én azt szeretném hogy a ps3 ból jöjjön ki a hang a monitoron keresztül a hangfalba valahogy
2013. júl. 27. 15:46
 18/21 anonim ***** válasza:
Akkor a PS3-ra kötsd a hangfalat...
2013. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

íGY VAN , én is egyből a ps3-RA kötném a hangszórókat.


Mint kiderült a hangszóród 3.5-es jack dugós. Ilyen: [link]


Szóval, a PS3-hoz kellett hogy kapj egy ilyen kábelt: AV Multi Off- RCA : [link]


Ennek a kábelnek a lapos részét bedugnám a PS3-ba, a henger alakú RCA csatlakózókból a piros és a fehér színűt pedig egy ilyen átalakítóba: RCA-3.5 jack : [link]


És ebbe a hangszórók 3.5-ös csatiját

2013. júl. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
na ezt kipróbálom :D csak kell egy átalakitó :D
2013. júl. 28. 22:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!