Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik pci-e --> agp átalakító?

Létezik pci-e --> agp átalakító?

Figyelt kérdés

2013. júl. 25. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen létezik. [link]

[link]

Google-be beírod és kihoz egy csomó találatot.

[link]

Abban viszont hogy lehet is kapni nem vagyok biztos.

2013. júl. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lord Keri ***** válasza:

A kérdező szerintem pont fordítva szeretné, PCI express-es kártyát szeretne AGP foglalatba tenni.


Tudomásom szerint nincs ilyen átalakító, de ha létezik is valahol kínában, az biztos, hogy itt Magyarországon nem lehet ilyet kapni. Nem sok értelme van, AGP szabvánnyal már nem foglalkozik egy gyártó se.


Azért se lenne sok értelme, mert az AGP foglalattal rendelkező alaplapok egy két hibrid megoldástól eltekintve csak egymagos procikat kezelnek.

AGP foglalatra anno még volt pár erősebb kártya. PL: HD3850 vagy 7600GT ezeknél komolyabb kártyát már úgysem érdemes berakni 1 magos proci mellé.

2013. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nem derül ki egyértelműen a kérdésből, hogy milyen átalakításra vágyik a kérdező, de amúgy sem éri meg már AGP foglalattal foglalkozni. Ha 775-ös procid van ahoz még lehet újonnan is kapni alaplapot 10 ezer FT körül, ami már tud DDR3-at, és PCI-E 2.0-át, sőt SATA 3.0 is előfordulhat. Egyébként utoljára komolyabb AGPs videokártyák talán ezek voltak, ezt a listát találtam: [link]

Én egy GeForce 7600GS-t használtam sokéig, nagyon jó kis kártya volt.

2013. júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lord Keri ***** válasza:
Szerintem ha 775-ös lapja van akkor se érdemes nagyon váltani, hiszen ha lecseréli a lapot, akkor vesz egy pci-e vga-t, meg ddr3 ramot, meg akkor már a procit is érdemes 2 magra cserélni. Ott tart akkor, hogy jobban jár ha 1155-re fejleszt.
2013. júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen,egy régi alaplapba szerettem volna újabb kártyát rakni.
2013. júl. 27. 13:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!