Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új alaplap elháríthatja a...

Új alaplap elháríthatja a kékhalált?

Figyelt kérdés

Irql not less or not equal és page fault in nonpaged aera, de sokszor nem ír ki semmit a kék képernyőn a szokásos ha először látod ezt a képenyőt.. szövegen kívül. Emellett néha indulásnál is kifagy, valamint reggelente jobban szórakozik ezekkel.

Win7 ultimate tört, 3,2 gigás amd proci, 4 giga ram. Ez a konfig működőképes, egyedül az új usb-s billentyűzetről hiszem, hogy gyanús lehet. Miután először kipróbáltam, kb akkor kezdett el bejönni a kékhalál, csak más hibaüzenettel.

Este rábírom magam, hogy futtassak egy memtestet, hátha, aztán ha az nem segít rajtam, megpróbálom frissíteni a bios-t, de simán vennék egy új alaplapot, ha tudom, hogy az megoldja a problémát.


2013. júl. 25. 07:24
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
Random szerűen ne cserélgess alkatrészeket. Hiába cserélsz alaplapot, ha nem az a hibás. A Memtest jó ötlet, ezeket a jelenségeket okozhatja RAM hiba is. BIOS frissítést meg csak stabil gépen csinálj, mert különben tényleg cserélni kell alaplapot. A tápod milyen?
2013. júl. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A 450 W-os táp egy Chieftec GPS-450AA-101A.
2013. júl. 25. 07:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!