Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kedves számítástechnikában...

Osynho kérdése:

Kedves számítástechnikában jártas emberek! Véleményeket kérnék!?

Figyelt kérdés

A szegény kérdező nem áll túl jól intelligencia szintjén, de próbáltam neki segíteni. Nem ment. Kíváncsi lennék, én vagyok-e a gyökér! :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


Köszönöm! :)



2013. júl. 24. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudod te.Senki se tudja.Nem értünk mi hozzá.A gtx 650 kb olyan erős mint egy tahitis 7870 csak senki se tudja :))
2013. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Esetleg leírnád neki, hogy nincs igaza? :) Bár a hivatalos oldalak tesztjei se győzték meg. Mondjuk kb lesz@rom mit vesz, de nem adom fel a küzdelmet a lelki szegényekkel! :D
2013. júl. 24. 12:33
 3/9 anonim ***** válasza:
az ilyenek szerintem csak az eszüket csinálják.Mert nem hinnem hogy létezik ennyire elvetemült ember
2013. júl. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ilyen kitartó troll létezik? :)
2013. júl. 24. 12:36
 5/9 anonim ***** válasza:
10 éves unatkozó gyerek
2013. júl. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor legalább kitartó, ha már menthetetlenül buta. :) Az is fontos a mai világban. :D
2013. júl. 24. 12:39
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hány ilyenbe futottam már bele itt. Jönnek az innen onnan belinkelt adatokkal, hiába linkelsz nekik 20 tesztet, ami a te igazad bizonyítja, az nem úgy van. Kedvencem az "informatikus ismerősöm azt mondta" szlogen.


Az a baj, ezek az emberek, szimplán megerősítést várnak, hogy az a sz_r amit venni akarnak, hű de jó lesz.


Kedvencem az volt, mikor egy srác i7+6570 "gamer" konfigot akart, mert hogy haverjának is 6570 van, és haverja informatikus és fú de jól viszi a játékokat. Csak akkor nagyjából 10 ember próbálta meggyőzni őt, kb a gyakorikérdések erősebb magja, de csak nem sikerült.

2013. júl. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Osynho teljesen igazad van én elolvastam mind a 6 oldalt jót röhögtem de ez az ember menthetetlen ha ennyire h*lye akkor vegye meg azt a sz*rt és legyen vele boldog
2013. júl. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

LOL énis írtam nem gondoltam hogy van enyire hülye ember! XD

Az a baj a mai világba hogy a hülyék folyton holt biztosak a dolgukba! A kedvencem az volt mikor nézd melyik csik a hosszabb és ugy láttod melyik az erősebb."Aki ebből nem jön rá az ténleg agy hallot"

2013. szept. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!