Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miben különbözik a Sony...

Zsozso960315 kérdése:

Miben különbözik a Sony Xperia Tipo, a Sony Xperia Tipo ST21i telefon?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék venni, de már nem lehet se t-mobile-nal se telenor-nal kapni, csak megrendelni, és ezt a két fajta telefont irja.

2013. júl. 22. 17:13
 1/4 anonim válasza:
nekem is ilyen telefonom van,ez a száma, nincs különbség szerintem. Csak ebből van dual simes is, lehet, hogy ez a különbség, de ahhoz oda szoktál írni, hogy dual sim. Én 1 hónapja vettem az Euronics-ban, kártyafüggetlenül, azt mondták így a legjobb. Akkor igaz akcióban volt, de szerintem lehet még kapni ott is :)
2013. júl. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igen, én se t-mobile-nal se telenornal nem találom ezt a telot, szoval azt mondod hogy Euronics-be lehet még kapni szerinted?

Amugy hol vetted melyik Euronics-ban? És megérte ugy értem hogy nem csalodtál benne?

2013. júl. 22. 17:22
 3/4 anonim válasza:

Igen, megérte! Én nagyon nagyon szeretem. Nem vagyok ilyen nagyokos telefon témában, de ez nekem pont megfelelő. Egyetlen bajom vele, hogy nincs hozzá gyárilag füles, azt kell venni még.

Én Nyíregyházán vettem , nem tudom Te hol laksz. Ezen az oldalon meg tudod nézni, hogy van-e ott, ahol te laksz :)

[link] én a nyíregyire rákerestem és még ott van. Még olcsóbb is, mint mikor megvettem..

2013. júl. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Áhh köszi szépen, én Szekszárdhoz vagyok a legközelebb, remélem ott is lesz, ha nem neten megrendelem valahol.
2013. júl. 22. 23:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!