Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám áthelyezni a C...

Hogyan tudnám áthelyezni a C meghajtót?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van nekem egy 1 terrás winchesterem ami ketté van szedve, 2, 500 gb-s. Meg volt régen egy 80gb-s ami most is benne van, de sajnos az a C meghajtó, a fő. Alig van benne hely, persze nem abba pakolok... de nagyon irritál hogy ott csak 17 gb szabad hely van, míg az egyik 500 gigásba még van 450... a másikba is 210... tehát lenne bőven helyem. Csak a gép újra rakásával tudom áthelyezni a 450gb szabad helyes (J MEGHAJTÓ) meghajtót, hogy az legyen a C? Mert azt szeretném, vagy valahogy másféle módszerrel is meglehet ezt oldani. Remélem igen, ha van ilyen... akkor írjátok le kérlek! Előre is köszi!

2013. júl. 22. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:

A "C" meghajtót nem tudod tetszésed szerint pakolgatni, mert az rendszer vinchester és nem fogja hagyni magát.


Megteheted, hogy klónozod a "C" meghajtót, de nem biztos, hogy kisebb macera.


[link]


[link]


Egyébként 80 GB elég nagy rendszer partíció.

Nekem 50 GB-os van.

2013. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van. 80GB elég kéne hogy legyen, persze ha nincs tele játékkal, filmekkel meg zenével. Klónozni tudnád, de akkor az egyik 500GB-os partíciót teljesen ki kell üríteni és arra át tudod másolni...
2013. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elég, persze hogy elég...de engem zavar hogy állandóan át kell állítanom a mentés helyét... meg az hogy oda csak 15gb van írva . Furcsán hangzik... de akkor is irritál :D
2013. júl. 23. 00:52
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 Megértelek. Mindenkinek meg van a saját hülyesége.


Miután úgy tűnik költségmentes megoldást keresel a problémádra újratelepítés nélkül, marad a klónozás.


Azért 500 GB akkor is nagyon sok egy rendszerpartíciónak.

2013. júl. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mentés helyét csak egyszer kell beállítani - böngésző, letöltőprogik, torrent - és utána már nincs vele gond, ha kevesled a 15 GB-ot - amit nem értek, mert 15 GB bőven sok szabad hely - akkor telepíts át progikat a "C"-ről a "D"-re...
2013. júl. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!