Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gamer egeret ajánlanáto...

Milyen gamer egeret ajánlanátok "Claw grip" fogásra?

Figyelt kérdés
- Claw grip, azaz "karomfogás": A tenyér nem, vagy csak ritkán érinti az egér hátát, a nagyobb mozgások általában csuklóból indulnak, végül az ujjak pozicionálják az ellenfél fejére a célkeresztet. Ez jellemzően a high-sens stílus egyik formája. Itt már semmi szükség hatalmas lepedőkre, könnyedén el fogunk férni egy normális, esetleg kisebb méretű padon is, attól függőn, hogy mennyire magas is az a bizonyos magas felbontás.
2013. júl. 21. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele és nekem eddig minden optikai egér szerű egér bejött :D Nincs mindenféle támasz, csak közepes érzékenység kell és gyorsan érzékelje a kattintásokat. ;)
2013. júl. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Végtelenségig(tegyük most ezt fel) nem emelheted, bizonyos határon felül a magas cpi a játszhatatlansággal egyenlő.

A fogáshoz pl egy Razer Abyssus megfelelő társ lenne, de mégis mekkora összegért gondoltál egeret venni?(és ha már itt tartunk mekkora cpi-t használsz kb?)

2013. júl. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!