Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Gigabyte GTX 650 1GB DDR5...

Egy Gigabyte GTX 650 1GB DDR5 OC kártyának elég 450 watos tápegység?

Figyelt kérdés

2013. júl. 20. 16:18
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
95%

Egyébként már páran írtuk, hogy nem elég, és akkor még én vagyok a buta?

Vak vagy? Vagy az értelmezéssel vannak gondjaid?

2013. júl. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy az a kártya egy szar, az árán már kishíján 7790-et vehetsz ami sokkal jobb.
2013. júl. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
94%
Itt a válaszolók csak segíteni akarnak neked, de te már egyből nekik esel, hát gratulálok. Magyar mentalitás.
2013. júl. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
93%

Egyszerűen nem képes elfogadni a tényeket..

Amúgy ha annyira okos vagy akkor minek tetted fel a kérdést?

Leírtam, hogy miért nem jó az a táp. Kondik minősége és stb..

12V-ot használja a VGA és a CPU, lemerem fogadni hogy 12V-os ágon 200 wattot se tud leadni az a HKC táp.

És nem, a 450 watt nem azt jelenti hogy 450 wattot vehet fel akármi belőle, legyen az winyó (jó ez érdekes példa volt), vagy VGA.

2013. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
94%
"a sok 10-20 éves okos" kíváncsi lennék hogy te mennyi vagy, és a 20 évesekkel mi bajod van?
2013. júl. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
94%

Apropó kor. Nem a kor határozza meg azt, hogy ki mennyire ért a gépekhez.

Láttam már 12-13 évest aki úgy értett hozzá, hogy csak pislogtam.

Sajnos a többsége olyan mint a kedves kérdező, hogy apuci lemérte ezt meg azt, és nem hiszek senkinek, az nembaj, hogy nem értek hozzá mert amit más mond az tuti hülyeség, és mindenki hülye aki mást mond mint apuci.

Körülbelül ezt a mentalitási menetet jelképezed kérdező..

2013. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
93%

Mielőtt belekötnél.

*menetet=meneted

2013. júl. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
94%
Nem fogja elbírni és GTX 650 amúgy is egy fos. 7770 sokkal jobb, de akkor már inkább 7790. Én pont a héten valamelyik nap ástam elő egy régi Mercury (khmm) 350W-os "tápot" és az volt ráírva, hogy 12V-os ágon 180W-ot bír el. Szóval RÁÍRVA volt ez. Akkor most gondolhatod a valóságban mennyi lehet az a 180W. Na most a HKC tápok is hasonló kategóriát képviselnek. Lehet, hogy a régi gépednél simán jól működött a táp, mert az a gép valószínűleg nagyon keveset fogyasztott és nem volt benne komoly fogyasztó, pl erős CPU, vagy VGA. Én nekem is sokáig LC Power tápom volt, mert nem kellett jobb mivel annyira elavult kis teljesítményű volt a gépem. Am MErcury táp már egyszer tönkretette a gépem azóta nem próbálkozok ilyen ócskaságokkal. De ugye mindenki a saját hibájából tanul.
2013. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
94%

Hagyjátok csak békén, ez egy idióta. Azért jött ide, hogy megerősítsétek benne, hogy jó az elképzelése. Ezt várta. Miután azonban ez nem történt meg, nem képes elfogadni, hogy nem volt igaza, inkább kitalál mindent, támadó magatartásmódot vesz fel, hogy ne kelljen elismernie, hogy HÜLYE!

Will Graham voltam! :D

G.

2013. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 P.O.C. ***** válasza:

Jó ez a 10-20 éves duma. :D


Én pl. konkrétan 30 fölött vagyok, és számítástechnika boltban dolgozok már vagy pár éve. Sokkal több gépet láttam elszállni, amit ilyen vackokkal hajtottak, mint amibe minőségi táp volt.


A kereskedők meg általában s_gget csókolnak a gagyi tápoknak, pontosan ezért ajánlja sok gátlástalan állat:

1. Sokkal olcsóbb a beker ára és pofátlanul nagyobb árrést dobhatnak rá.

2. Munkát csinál nekik, mert ezek a tápok hamarabb szétvágnak valamit a gépedbe, így ők több alkatrészt adnak el és szervizköltséget számláznak. És mivel megint felkeresed őket garancia célból lehet megint vásárolsz valamit, a gari meg úgyis ingyen van.


Ennek ellenére te csinálj azt, amit akarsz, úgyse szívleled meg senki választat. Mert te már az elején eldöntötted, mondhatnak bármit úgyis azzal fogod hajtani az új karit. :)

2013. júl. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!