Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gameport hangkártya kormány...

Hans Regenkurt kérdése:

Gameport hangkártya kormány kombó lent részletesen?

Figyelt kérdés
Adott egy ASUS K8N alaplap integrált hangkártyával, de ez nem deluxe editon szóval gameport nincs.(Eszközkezelőben letiltottam az onboard soundot). Beraktam a gépbe egy C-Media CMI 8738 hangkártyát nem is tudom, hogy érzékeli-e egyáltalán a rajta lévő gameportot mert az eszközkezelőbe volt kettő is, és ilyen utközést hibát írt. Azt hiszem ez már nincs. Most nem érzékel gameporot és ha rádugom a kormányt értelemszerűen nem érzékeli.(kormánynak nem kell driver csak kalibrálni kéne de nem érzékeli) Ha valaki erre a bonyolult baromságra tudna valami megoldást az jó lenne mert én már azt se tudom mi a baja :D (4. PCI slotba van a kártya) Ha valami nem érthető komiba kérdés, köszi
2013. júl. 19. 00:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen Windows? Vistától kezdve Gameport nincs támogatva.
2013. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
XP sp3
2013. júl. 26. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!