Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új notebook vélemények?

Új notebook vélemények?

Figyelt kérdés
Új notebookot szeretnék venni és van egy kinézve csak kiváncsi vagyok mit a véleményetek róla. Adatok: Márka: Asus Proci: IntelŸ Core™ i3 3110M (2.4GHz) Kijelző: 18.4" FULL HD (1920x1080) LED HDD: 1TB 7200rpm Ram: 4096 MB DDR3 1600 MHz Grafikus kártya: GeForce GT 635M 1GB További adatok: DVD/RW SuperMulti DL, Gigabit LAN, WiFi 802.11g/n, HD web kamera, Bluetooth 4. 0, memori kártya olvasó,1xHDMI,2xUSB 3. 0,2xUSB 2. 0, SRS Premium Sound, Esetleg ha valamit nem irtam meg szóljatok. Kérdésem hogy mi a véleményetek róla játékra kellene és nekem a proci mintha kicsit gyenge lenne szerintetek jó lesz fog menni minden?

2013. júl. 18. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát mivel akarsz játszani. Amugy igen ez egy elég jó lapos
2013. júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát jelenleg wow-t játszok + új játékokat is pl összes COD-dal játszok jelenleg black ops 2 tolok olyan kellene ami mindent vinne egy darabig... kijön egy új játék akkor simán menjen ne legyenek gondok..
2013. júl. 18. 20:16
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintetek birná ez a notebook az új játékokat is?
2013. júl. 18. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!