Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gainward GTX760 Phantom...

Gainward GTX760 Phantom videókártya és AMD FX-6300 processzor játékok terén kb meddig lesz versenyképes?

Figyelt kérdés
Tudom ,nem lehet pontosan meghatározni, de aki ért hozzá, körülbelül tudja. (mennyi ideig lehet kb játszani magas beállításokkal, 1080 p-ben, és közepes/alacsony beállításokkal 1024x768-ban?)
2013. júl. 18. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
1024x768-as felbontást használok énis. Nekem egy hd 6570-es kártyám van, ráadásul ddr3-as. Namost a gta 4-et simán lebirkózta, összes cod lazán ment fullon. Most képzeld el azt, hogy egy kb nem is tudom 3x-4x talán 5x jobb kártya hogy vinné. A processzorral nem lesz baj még jó pár évig, ha meg lesz akkor egy kicsit meghúzkodod. A kártya meg hát tökéletesnek is mondható mivel full hd-ben nincs játék amit ne vinne szaggatás nélkül.
2013. júl. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BM-Striker ***** válasza:

Az a vaj, hogy az új generációs konzolportok gépigénye még ismereretlen.



Az FX6300 húzva agyon fog verni minden i3-at a kövtehező gemerácókban hacsak az Intel-nél valami óriási teljesítménybeli ugrás nem történik(valószínűtlen).


A gtx760 kb 2 (valódi)generációváltás után középkategóriában fog versenyezni.

2013. júl. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor 4-5 évig bírni fogja a közepes/magas beállításokat, 1080p-ben? Ha azt mondom, hogy 6 év múlva már low-on is nehezen viszi az új játékokat, és fejleszteni kell, akkor azt mondom, oké, megérte megvenni a konfigot, ideje fejleszteni.


amúgy ez a konfig:


[link]


+VGA: [link]


CPU hűtő + 4 GB RAm még megy bele pluszba.

2013. júl. 18. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Hűtő milyen? Amúgy szép, arányos konfig.
2013. júl. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BM-Striker ***** válasza:

Mondom, ezt nem lehet tudni, mivel nem tidom milyen játlkok lesznek 4 év múlva.


Pl nézzük 2007-e gépet q6600-zal és 8800gt-vel.


Ez ma egy 6 éves gyenge-közepes gép, ami már a kezdetektől mostanáig jól vitte ez xbox360 port-okat, és az xbox 360 után jelent meg.


Most viszont még nincsenek ps4-es/x1-es játékok, így nem lehet tudni, hogy a pc-s változatoknak mi lesz a hardverigénye.



Én inkább mondanák egy 2-3 éves szavatosságot a nagyobb hardverigényű játékokra.

2013. júl. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!